Szkolenie sprzedażowe

Szkolenia dla pracowników i dla Ciebie. W co warto zainwestować?
Awatar użytkownika
Augustyna1981
Posty: 3
Rejestracja: 21 lut 2020, 9:12

Szkolenie sprzedażowe

Post autor: Augustyna1981 »

Cześć, chcę zrobić w firmie szkolenie ze sprzedaży, z budowania relacji z klientem itd. Kolega z branży polecił mi www.stibitz.pl. Znacie, polecacie?
Awatar użytkownika
amira1982
Posty: 3
Rejestracja: 03 kwie 2020, 17:46

Re: Szkolenie sprzedażowe

Post autor: amira1982 »

Nie organizowałam z nimi szkolenia, ale w takim uczestniczyłam, jako pracownik. Wiedza bardzo dobrze przekazana, myślę, że wszyscy w zespole sporo się nauczyliśmy. Wiele technik, które wtedy poznałam, stosuję do dziś.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 24
Rejestracja: 04 maja 2020, 14:12

Re: Szkolenie sprzedażowe

Post autor: mleczko90 »

Szkolenia to obecnie jedna z najlepszych form na pozyskanie wiedzy z dowolnego zakresu. Aktualnie do Polski zawitał projekt integrity solutions, który działa od 50 lat i wyszkolił kilka milionów osób. Słynie ze swojej innowacyjności i nietypowych metod o których nauczają. Mysle że warto zapoznać się z ofertą - obecnie na stronie są dostepne informacje o szkoleniach sprzedażowych i menadżerskich.
https://integritysolutionspoland.pl/
Awatar użytkownika
martaw
Posty: 125
Rejestracja: 27 maja 2019, 22:31

Re: Szkolenie sprzedażowe

Post autor: martaw »

Koniecznie przejrzyjcie sobie szkolenia na tej stronie: szkolenia fotowoltaika. Znajdziecie tam bowiem między innymi szkolenia dla przedstawicieli handlowych w Branży Fotowoltaicznej. Warto na pewno zainteresować się szkoleniem dotyczącym skutecznej sprzedaży. Można dzięki temu naprawdę sporo zarobić. Na pewno plusem jest to, że oferujemy produkty, dzięki którym można zadbać o środowisko.
ODPOWIEDZ