Firmowa impreza

Szkolenia dla pracowników i dla Ciebie. W co warto zainwestować?
Awatar użytkownika
Olka
Posty: 30
Rejestracja: 22 sie 2019, 19:31

Firmowa impreza

Post autor: Olka »

Gdzie zazwyczaj i jak organizujecie firmową imprezę ? MI przypadła organizacja w tym roku i nie wiem co oryginalnego zrobić. Znajoma podesłała mi artykuł o studiu kulinarnym CulinaryOn . Bardzo fajnie wygląda propozycja taki firmowej imprezy. Myślicie, że to spodoba się ludziom z firmy?
Aneczka

Re: Firmowa impreza

Post autor: Aneczka »

Mam plany zorganizowania imprezy okolicznościowej z okazji specjalnej rocznicy. Szukam odpowiedniej sali w Międzybrodziu Bialskim, https://salaonesto.pl/imprezy-okolicznosciowe która pomieści naszą grupę gości i będzie odpowiednim miejscem do wspólnego świętowania. Jeśli macie jakieś propozycje, sugestie, lub doświadczenia z organizacją podobnych wydarzeń, proszę podzielcie się nimi!
bosiak

Re: Firmowa impreza

Post autor: bosiak »

Imprezy integracyjne to świetny sposób dla firm na wzmocnienie relacji i wspieranie współpracy. agencja eventowa może pomóc w zaplanowaniu idealnych działań integracyjnych, aby zapewnić pracownikom przyjemne doświadczenie. Od zajęć na świeżym powietrzu po kreatywne ćwiczenia, istnieje wiele sposobów na zaangażowanie i zmotywowanie zespołu.
ODPOWIEDZ