Wypadające włosy

Szukasz porady? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Metody-88
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2023, 17:42

Wypadające włosy

Post autor: Metody-88 »

Hej! Przychodzę dzisiaj do Was pytanie, dlatego, że naprawdę sama już nie wiem co zrobić, totalnie nie mam pomysłu jak poradzić sobie z moimi wypadającymi włosami. Problem jest taki, że nie znam przyczyny, wszelkie badania zrobione, niby wszystko jest ok, planuję też wizytę u trychologa. Ale dodatkowo może polecacie jakieś wcierki na wypadanie włosów?
Tereniao

Re: Wypadające włosy

Post autor: Tereniao »

U mnie problemem jest nie tyle nadmierne wypadanie włosów, co raczej straszliwe ich łamanie się w połowie długości. W sumie to był problem, bo udało mi się je trochę wzmocnić. Znaczenie miała tu przede wszystkim wieloetapowa pielęgnacja, ale najbardziej pomogło chyba olejowanie na sucho (tutaj przeczytacie o tym więcej https://ciekawekosmetyki.pl/jakie-efekt ... wdz/b_dbaj). Nadmierne wypadanie włosów może mieć różne przyczyny, takie jak stres, złe nawyki żywieniowe, choroby skóry głowy czy nadużywanie zabiegów termicznych. Warto zrozumieć, że każdy organizm jest inny, więc dobrze jest skonsultować się z dermatologiem, aby wykluczyć ewentualne problemy zdrowotne. Olejowanie na sucho to prosty i naturalny zabieg, który może wzmocnić i odżywić włosy od samej nasady. W tym zabiegu używa się olejów, które zawierają cenne składniki odżywcze, jak np. olej kokosowy, rycynowy czy migdałowy. Te oleje zawierają witaminy, minerały i proteiny, które wzmacniają cebulki włosów, chronią przed wypadaniem i zapobiegają łamaniu się. Wyniki olejowania na sucho nie pojawią się od razu, ale regularne stosowanie tego zabiegu może pomóc wzmocnić włosy i zmniejszyć wypadanie. Wykonuj zabieg 1-2 razy w tygodniu, aby zobaczyć pozytywne efekty. Pamiętajcie, że piękne i zdrowe włosy wymagają regularnej pielęgnacji i troski. Olejowanie na sucho to naturalny i skuteczny sposób na wzmocnienie włosów, więc dajcie swoim kosmykom szansę na zdrowy wzrost i olśniewający wygląd. U mnie to się sprawdziło i nie zrezygnuję z regularnego powtarzania zabiegu :)
Malinka

Re: Wypadające włosy

Post autor: Malinka »

Trzeba poświęcić bardzo dużo czasu na to, aby doprowadzić swoje włosy do dobrego stanu. Wiem coś o tym, ponieważ kiedyś nie przykładałam do ich wyglądu aż takiej uwagi i efektem było właśnie wypadanie i ogólna słaba ich kondycja. Aktualnie dzięki profesjonalnym kosmetykom od https://hair-shop.pl/ udało mi się odzyskać blask we włosach.
negativaa

Re: Wypadające włosy

Post autor: negativaa »

Jestem dużym człowiekiem, ale prawdę mówiąc, nie wiem jak suplementować witaminę d . W sumie w moich kg to dawka będzie podwójna, ale co jeszcze? Jak to dobrać ogólnie? Liczę, że będzie to dla mnie pomocne, jak wskażecie, bo nie chcę się pogubić.
ODPOWIEDZ