Pinsola - tkaniny i dodatki krawieckie

Rekomendacje stron internetowych.
Awatar użytkownika
Jagna-83
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2020, 5:11

Pinsola - tkaniny i dodatki krawieckie

Post autor: Jagna-83 »

Hej. Jeśli prowadzicie własny zakład krawiecki lub po prostu szycie to wasze hobby, to zachęcam was do sprawdzenia oferty sklepu pinsola.pl. Znajdziecie w nim fajnej jakości trwałe tkaniny, różnego rodzaju dodatki, a nawet maszyny do szycia. Polecam ten sklep z tego względu, że jestem zadowolona z poziomu obsługi, cen, jak i czasu realizacji zamówień :)

vera wang p
Awatar użytkownika
chamia
Posty: 116
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:49
Kontakt:

Re: Pinsola - tkaniny i dodatki krawieckie

Post autor: chamia »

Wiem, że sporo osób szyje sobie niektóre ubrania, ale ja mam swoje ulubione sklepy, gdzie kupuję ubrania. Tutaj w sklepie labaajkaa znajduję ładne bluzki i nie tylko.
rodzinawplecaku.pl
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 175
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:24

Re: Pinsola - tkaniny i dodatki krawieckie

Post autor: kozi44 »

Niedawno sam szukałem dobrego sklepu z tkaninami i musze wam powiedzieć, że jeśli chodzi o dobrej jakości dzianiny certyfikowane, to chyba najlepszą ofertę znalazłem tutaj https://drukcyfrowynadzianinie.pl/dzian ... tyfikowane . Polecam wam do nich zajrzeć, ponieważ mają na prawdę spory wybór i na pewno znajdziecie tu to czego szukacie
Awatar użytkownika
chamia
Posty: 116
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:49
Kontakt:

Re: Pinsola - tkaniny i dodatki krawieckie

Post autor: chamia »

Na co dzień można także nosić plecak damski skórzany i właśnie taki teraz sobie kupiłam w internecie.

walther p99 tactical light
rodzinawplecaku.pl
Amandarułkje

Re: Pinsola - tkaniny i dodatki krawieckie

Post autor: Amandarułkje »

Właśnie jak chcemy prowadzić nowoczesny zakład krawiecki to musimy zainwestować w odpowiedniej jakości materiały, okucia kaletnicze, tkaniny. Jeżeli chodzi o okucia to polecam kontakt z producentem firmą http://www.dkal.pl/. Mają szeroką ofertę, dobre ceny, szybko robią całą dostawę, co też ma spore znaczenie
ODPOWIEDZ