mulan.pl opinie

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
Hildegarda-74
Posty: 6
Rejestracja: 24 cze 2019, 3:34

mulan.pl opinie

Post autor: Hildegarda-74 »

znacie sklep mulan.pl? Szukam wózka dziecięcego, u nich są bardzo dobre ceny, czy możecie mi coś napisać o nich? Czy to sprawdzony sklep? Nie ma problemu ze zwrotami, gwarancją? Napiszcie swoje opinie, z góry dziękuję! 
Awatar użytkownika
dana
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2019, 4:19

Re: mulan.pl opinie

Post autor: dana »

Kiedy urodziła się moja pierwsza córka kupiłam tam niezbędne wyposażenie – takie jak wózek, nosidełko, fotelik do samochodu. Zaskoczyło mnie to, że ceny są naprawdę niskie, a jakość produktów wysoka. Wysyłka doszła szybko, terminowo – mam dobrą opinię na temat tego sklepu.
Awatar użytkownika
Gerarda1989
Posty: 8
Rejestracja: 29 lip 2019, 17:25

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Gerarda1989 »

Według mnie warto robić tam zakupy. Kiedyś zamówiłam tam wózek, ale niestety okazało się, ze był zbyt mały. Nie było problemu ze zwrotem i zamówieniem odpowiedniego modelu.
Awatar użytkownika
Sybilla1987
Posty: 5
Rejestracja: 09 lip 2019, 21:46

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Sybilla1987 »

Jeśli chcesz kupić wózek, to polecam 3w1 – według mnie to ogromne udogodnienie. Na temat sklepu mulan krążą same pozytywne opinie i według mnie są jak najbardziej zasłużone. Wóżki są dobrej jakości, łatwe w składaniu.
Awatar użytkownika
Swietlana_99
Posty: 3
Rejestracja: 24 mar 2019, 14:22

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Swietlana_99 »

Również polecam sklep Mulan! Wybór jest ogromny, a jakość produktów bardzo wysoka. Kupiłam tam fotelik do samochodu i jestem zadowolona z zakupu. Dziecko czuje się w nim komfortowo.
Awatar użytkownika
Ludolfa_97
Posty: 11
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:24

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Ludolfa_97 »

Jak szukasz wózka dziecięcego to w tym sklepie na pewno znajdziesz idealny. Ceny są niskie, ale jakość produktów wysoka, więc nie musisz się martwić. Razem z koleżankami często kupujemy tam różne akcesoria dla dzieci i jesteśmy zadowolone. 
Awatar użytkownika
Dorosława
Posty: 4
Rejestracja: 11 lip 2019, 10:23

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Dorosława »

Znam, znam i mam na jego temat bardzo dobrą opinie! To sprawdzony sklep, kupiłam tam wózek i nosidełko. Wózek bardzo łatwy w składaniu, lekki – idealnie nadaje się na spacery po mieście i po lesie. Jak chcesz to potem dokładnie sprawdzę jaki to model.
Awatar użytkownika
Polmira-63
Posty: 5
Rejestracja: 11 maja 2019, 6:13

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Polmira-63 »

Kupiłam u nich taki wózek dziecięcy:
Obrazek
Świetnie się sprawdza – polecam!
Awatar użytkownika
Ilza-91
Posty: 11
Rejestracja: 13 lip 2019, 3:18

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Ilza-91 »

Oj zgadzam się, wózki 3 w 1 to najlepszy wynalazek! Bardzo ułatwiają życie. Cieszę się, że swój kupiłam w sklepie mulan.pl – jest lekki i poręczny, bardzo łatwo się składa.
Awatar użytkownika
idzisława83
Posty: 3
Rejestracja: 20 wrz 2019, 23:27

Re: mulan.pl opinie

Post autor: idzisława83 »

Na temat tego sklepu mam bardzo dobrą opinie! Ogromny wybór a ceny bardzo przystępne. Według mnie to ogromny atut, bo wiadomo, że dzieci nie są tanie w utrzymaniu 😊.
Awatar użytkownika
Dagna1978
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2019, 5:52

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Dagna1978 »

Akurat wózka u mulana nie kupowałam, ale ostatnio nabyłam zestaw przepięknych buteleczek do karmienia niemowlaka:
Obrazek
Naprawdę świetnie się sprawdzają. Czy któraś z Was też korzystała?
Awatar użytkownika
Zefiryna
Posty: 8
Rejestracja: 21 lip 2019, 3:50

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Zefiryna »

O! Też mam ten zestaw butelek 😊. Buteleczki są bardzo wygodne do trzymania i mają świetnie zaprojektowany smoczek – dzięki temu dzidziuś nie ma kolki. Również mam bardzo dobrą opinię na temat tego sklepu, śmiało możesz robić tam zakupy!
Awatar użytkownika
Benedykta1977
Posty: 5
Rejestracja: 15 paź 2019, 7:31

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Benedykta1977 »

Dzięki produktom ze sklepu mulan moja codzienność, jako matki, stała się prostsza. Zarówno jeśli chodzi o karmienie, jak i codzienne spacery z dzieckiem. 

aplikacja endomondo za darmo
Awatar użytkownika
Adrianna-79
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2019, 12:54

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Adrianna-79 »

Pamiętam jak długo szukałam odpowiedniego wózka… Nie byłam w stanie chodzić po sklepach stacjonarnych, więc robiłam to internetowo. Przejrzałam chyba kilkadziesiąt ofert, ale tylko ta ze sklepu mulan.pl spełniła moje oczekiwania… 
Awatar użytkownika
Szymona
Posty: 3
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:43

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Szymona »

Świetny sklep – polecam każdemu! Ceny są zadziwiająco niskie, ale jakość produktów bardzo wysoka. Wózka od nich używam już 3 rok i ani śladu zużycia.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2019, 19:33

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Daria »

Oho! Weszłam tutaj, bo szukałam dobrego sklepu z wózkami i widzę, jak zachwalacie mulan.pl. Myślę, że zrobię tam zakupy skoro wszędzie same pozytywne opinie na jego temat. Pozdrawiam Was kobietki 😊!
Awatar użytkownika
Teofila_70
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2019, 7:02

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Teofila_70 »

Pozytywne opinie mówią same za siebie, wiadomo, że pocztą pantoflową najszybciej rozchodzą się rekomendacje. Bardzo lubię społeczność na tym forum, bo wiem, że zawsze ktoś poleci sprawdzone sklepy i usługi.
Awatar użytkownika
rajmunda71
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2019, 1:11

Re: mulan.pl opinie

Post autor: rajmunda71 »

Również mam takie wrażenie, że tutaj więcej się dowiem, niż gdybym sama szukała w sieci. Ostatnio dzięki przeczytaniu tych wszystkich pozytywnych opinii zamówiłam wózek 2 w1 na mulan.pl i teraz czekam na przesyłkę. Nie mogę się doczekać!
Awatar użytkownika
Lucja_61
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2019, 1:41

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Lucja_61 »

Długo nie poczekasz, bo przesyłki od nich przychodzą bardzo szybko. Kupowałam tam wózek podwójny dla moich małych bliźniaków i nie czekałam nawet tydzień 😊.
Awatar użytkownika
Narcyza_88
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2019, 9:44

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Narcyza_88 »

Ha! Pamiętam, jak miałam problem, żeby zakupić wózek podwójny w przystępnej cenie. Na każdym sklepie internetowym ceny były strasznie wygórowane, a opinie też nie były za dobre. Dopiero na stronie mulan.pl znalazłam coś odpowiedniego. Życzę powodzenia i udanych zakupów!
Awatar użytkownika
ulana68
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2019, 17:01

Re: mulan.pl opinie

Post autor: ulana68 »

Sklep mulan.pl zna potrzeby matek i dlatego oferuje produkty, które te potrzeby spełniają. Udało mi się kupić tam idealny wózek, więc gorąco polecam ten sklep! Przesyłka doszła terminowo.
Awatar użytkownika
Oda-64
Posty: 2
Rejestracja: 16 paź 2019, 6:43

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Oda-64 »

Dobrze wspominam poradę pracownika z tego sklepu. Dostałam wtedy fachową opinię na temat kilku wózków i dzięki temu udało mi się wybrać taki idealny. Jeśli potrzebuję akcesoriów dla dzieci, to zawsze tam składam zamówienie. Mam już zaufanie do tego sklepu.
Awatar użytkownika
aurelia-63
Posty: 5
Rejestracja: 02 paź 2019, 19:54

Re: mulan.pl opinie

Post autor: aurelia-63 »

To prawda, pracownicy są bardzo pomocni i chętnie odpowiadają na różne pytania. Sama się przekonałam na ten temat, bo nie wiedziałam czy lepiej kupić wózek 2 w 1, czy 3 w 1. Dzięki pomocy pracownika sklepu mulan.pl dokonałam odpowiedniego wyboru i jestem bardzo zadowolona. 
Awatar użytkownika
olena1981
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 23:33

Re: mulan.pl opinie

Post autor: olena1981 »

Też kupiłam tam wózek, ale dlatego, że szukałam czegoś bardziej stylowego. Dokładnie ten model:
Obrazek
U mnie sprawdza się świetnie, wózek wykonany z wysokiej jakości materiału, nie przesiąka podczas deszczu i jest idealny na dłuższe spacery.
Awatar użytkownika
Najmiła-90
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2019, 10:17

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Najmiła-90 »

Mulan.pl to zdecydowanie najlepszy sklep z wózkami dziecięcymi! Kupiłam tam wózek z lekkim, aluminiowym stelażem i komfortową gondolą. Bardzo wygodny na zakupy lub spacer. Opinia pozytywna!
Awatar użytkownika
Wiara1961
Posty: 4
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:35

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Wiara1961 »

Tak naprawdę, każda mama w tym sklepie znajdzie coś dla siebie. Ja kupiłam tam stylowy i jednocześnie lekki wózek, a moja koleżanka tańszy, ale wygodny wózek spacerowy. Obie jesteśmy zadowolone z zakupów. Co do gwarancji to zależy od produktu, więc najlepiej sama zapytaj!
Awatar użytkownika
Wolimira_72
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2019, 3:45

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Wolimira_72 »

Też cieszę się, że trafiłam na mulan.pl. Wcześniej ciężko było mi dobrać odpowiedni wózek. W sklepie mulan proces zakupowy jest prosty, wózki łatwo przejrzeć i wybrać coś psującego. 
Awatar użytkownika
zefiryna93
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 17:15

Re: mulan.pl opinie

Post autor: zefiryna93 »

Sklep sprawdzony przeze mnie i wiele innych mam! Możesz śmiało robić zakupy.
Awatar użytkownika
Stoigniew67
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2019, 22:27

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Stoigniew67 »

Osobiście nie miałam problemu ze zwrotem towaru, jednak trzeba to było zrobić w ciągu iluś tam dni. Najlepiej zadzwoń i osobiście zapytaj. Pracownicy sklepu są bardzo mili i pomocni, chętnie udzielą Ci odpowiedzi na różne pytania.
Awatar użytkownika
Inka69
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2019, 23:20

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Inka69 »

Na temat sklepu mulan mam bardzo dobrą opinię, a w szczególności tego fotelika: Obrazek
Długo szukałam fotelika, który byłby odpowiedni dla mojego dziecka. Ten jest bardzo przestronny i zapewnia bezpieczeństwo podczas jazdy. Dziecko czuje się w nim komfortowo – więc jeśli szukasz fotelika, to jak najbardziej polecam! Jak widzisz sklep sprawdzony!
Awatar użytkownika
serafina83
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2019, 22:36

Re: mulan.pl opinie

Post autor: serafina83 »

Super sklep, polecam! Dobrze wyposażony, jest wiele polskich produktów wysokiej jakości. Na pewno znajdziesz coś dla siebie i dla dzidziusia. Jak szukasz wózka dziecięcego to od razu Ci powiem, że mają ogromny wybór. Ze zwrotem nie ma żadnego problemu, sama zamawiałam dwa wózki i zwracałam, bo jednak nie przypasowała mi wysokość. Obsługa sklepu pomocna i miła. Chyba nie mogę nic złego o nim powiedzieć.
Awatar użytkownika
otherside
Posty: 327
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:48

Re: mulan.pl opinie

Post autor: otherside »

Od kilku dni przeszukuje oferty na foteliki dla dzieci, szukam czegoś dla syna który ma 5 lat, znalazłem bardzo ciekawy gadżet jakim jest https://smartkidbelt.com/pl/ Jest to urządzenie które pozwala na zapięcie dziecka w sposób bezpieczny pasami bezpieczeństwa bez użycia fotelika. Wydaje mi się że warto będzie zapoznać się z tym urządzeniem i przetestować bo może dziecku być o wiele wygodniej bez fotelika.
Awatar użytkownika
Gustav
Posty: 36
Rejestracja: 21 lut 2020, 14:35

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Gustav »

Hildegarda-74 pisze: ↑31 paź 2019, 13:12 znacie sklep mulan.pl? Szukam wózka dziecięcego, u nich są bardzo dobre ceny, czy możecie mi coś napisać o nich? Czy to sprawdzony sklep? Nie ma problemu ze zwrotami, gwarancją? Napiszcie swoje opinie, z góry dziękuję! 
słyszałem o tym sklepie ale nigdy nie robiłem tutaj zakupów.
Awatar użytkownika
tereskowa
Posty: 48
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:39

Re: mulan.pl opinie

Post autor: tereskowa »

otherside pisze: ↑21 lut 2020, 11:59 Od kilku dni przeszukuje oferty na foteliki dla dzieci, szukam czegoś dla syna który ma 5 lat, znalazłem bardzo ciekawy gadżet jakim jest https://smartkidbelt.com/pl/ Jest to urządzenie które pozwala na zapięcie dziecka w sposób bezpieczny pasami bezpieczeństwa bez użycia fotelika. Wydaje mi się że warto będzie zapoznać się z tym urządzeniem i przetestować bo może dziecku być o wiele wygodniej bez fotelika.

pasy sa bardzo w porządku. maja bardzo wiele testów zrobionych i to na prawdę od niezależnych instytutów. Fajna opcja też dla dzieci starszych zamiast fotelika czy podkładek.
Awatar użytkownika
karolina
Posty: 100
Rejestracja: 19 cze 2019, 14:07

Re: mulan.pl opinie

Post autor: karolina »

Nie znam tego sklepu ale dobrze wiedzieć, będę go miała na uwadze, wszystko czego potrzebowałam kupiłam w sklepie x-landera ciuszki to okazyjne w necie i na promocjach kupuję :)
Awatar użytkownika
ślimak
Posty: 60
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:42

Re: mulan.pl opinie

Post autor: ślimak »

Także słyszałam wiele bardzo pozytywnych opinii na temat tego sklepu i sądzę, że w najbliższym czasie zrobię tam zakupy. Ale jak na razie to znalazłam super pajace niemowlęce w tym sklepie https://www.kasiaubranka.pl/Ubranka/Pajace w którym to kupuję ciuszki dla moich szkrabów od samego początku i jestem z tego bardzo zadowolona. Także jak widać każdy ma swój ulubiony i sprawdzony sklep z ubraniami dziecięcymi
Awatar użytkownika
wolikowa
Posty: 42
Rejestracja: 28 maja 2020, 18:07

Re: mulan.pl opinie

Post autor: wolikowa »

Nienajgorszy to sklep :)
Ale jeśli szukacie tańszej alternatywy na kokony czy rożki dla noworodków to polecam odwiedzić sklep Luna Dream. Mają fajny wybór i niezawyżone ceny.
himiś

Re: mulan.pl opinie

Post autor: himiś »

Każdy szuka jakiegoś dobrego i sprawdzonego sklepu z akcesoriami dla dzieci. Ja sama takiego szukałam i dzięki temu udało mi się nawet znaleźć bardzo dobrą i konkretną herbata na laktacje Bo słyszałam od kilku mam, że warto taką herbatkę pić. Więc nie zwlekając zakupiłam kilka takich herbatek i zobaczę czy one faktycznie są takie dobre jak się o nich mówi
Awatar użytkownika
weronica
Posty: 68
Rejestracja: 01 mar 2020, 12:44

Re: mulan.pl opinie

Post autor: weronica »

To prawda, ja kupowałam też w bardzo dobrym sprawdzonym sklepie ale wózek zamówiłam jednak bezpośrednio od producenta x-lander, bo wiadomo musi to być przemyślany zakup i mogłam go za darmo wypróbować w domu a to też dla mnie ważne żeby dokładnie go sobie obejrzeć
Awatar użytkownika
Liza
Posty: 40
Rejestracja: 03 paź 2019, 9:53

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Liza »

Nie znam tego sklepu, ale całą wyprawkę można skompletować w sklepie tulisie.pl. Jest to sklep, w którym znajdziecie także nosidełko dla niemowląt . Ceny są przystępne, a jakość ich towarów jest dobra, bo pochodzi od znanych producentów. Z każdej transakcji przekazują też bezpłatnie 1% na cele charytatywne. Pieniądze przekazywane są fundacjom wspierającym biedne dzieci.
ODPOWIEDZ