Kartka okolicznościowa

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
neukirche
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2019, 14:08

Kartka okolicznościowa

Post autor: neukirche »

Chcę zamówić coś hurtowo. Gdzie będzie najtaniej? Podobno oferta Paper Concept nie wypada źle.
Umrę tak jak chcę. To moja choroba, moje śmierć i mój wybór.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Kartka okolicznościowa

Post autor: Kochana »

Jeśli natomiast kogoś z Was interesowałyby jakieś fajne zaproszenia na różne okazje, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego Happenings.pl. Znajdziecie tam między innymi zaproszenia na urodziny, roczek, osiemnastkę, a także na ślub, chrzciny czy też komunię ;)
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 136
Rejestracja: 23 sie 2019, 16:13

Re: Kartka okolicznościowa

Post autor: suzzi »

A co myślicie o tych co tutaj https://farrowdesign.pl znalazłam ? Czy będą one wystarczająco ładne? Bo mnie się wydaje, że te zaproszenia na ślub są całkiem ładne. Mają ładną nawet kopertę dopasowaną do motywu całej karteczki. No i treść można dopasować pod siebie. Także superowo.
Awatar użytkownika
maja
Posty: 46
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:11

Re: Kartka okolicznościowa

Post autor: maja »

Dzięki bardzo za taki namiar, właśnie postanowiłam przeglądać zaproszenia komunijne, bo mój syn w przyszłym roku idzie i nie chcę potem wszystkiego na ostatnią chwilę zostawiać. Już nawet alby w tym sklepie www.mkmaryla.pl obejrzałam, żeby mieć pewność, co kupić i ile to wszystko może mnie kosztować. Był pomysł, żeby ksiądz je zamawiał, ale ja się nie zgodziłam na taki plan, bo tam gdzie chciał to i jest drożej i mniejszy wybór.
ODPOWIEDZ