e-recepta

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
sheppa
Posty: 6
Rejestracja: 20 maja 2020, 16:40

e-recepta

Post autor: sheppa »

Korzystaliście już z tej formy realizacji recepty? Macie założone konto e-pacjenta? Ja już w zeszlym roku to ogarnęlam i wykupowałam w DOZ wiele raz leki w ten sposób, plus taki że ktoś może za mnie bez problemu wykupić i nie potrzebuje papierka
Awatar użytkownika
Pamela
Posty: 158
Rejestracja: 28 lut 2020, 17:52

Re: e-recepta

Post autor: Pamela »

To akurat bardzo wygodna forma kupowania leków, fakt. A skoro mowa o zdrowiu to gdzie kupujecie takie artykuły jak maseczki czy rekawiczki? Ja właśnie potrzebuję takie jednorazowe i sterylne maseczki ochronne - najlepiej chirurgiczne. Bardzo łatwo i wygodnie się przez nie oddycha , no a wiadomo że teraz noszenie maseczek jest obowiązkowe i dlatego warto porównać kilka ofert w sieci i wybrać dla siebie najlepsze maseczki

makaron kukurydziany gdzie kupić
Awatar użytkownika
karolina
Posty: 100
Rejestracja: 19 cze 2019, 14:07

Re: e-recepta

Post autor: karolina »

Korzystałam z formy e recepty kiedy zabrakło mi tabletek antykoncepcyjnych vines, a teraz podczas pandemii wystarczy zadzwonić do przychodni i dostaje się kod na telefon i można śmiało iść do apteki bo potrzebne leki
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 175
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:24

Re: e-recepta

Post autor: kozi44 »

Pamela pisze: ↑21 maja 2020, 18:38 To akurat bardzo wygodna forma kupowania leków, fakt. A skoro mowa o zdrowiu to gdzie kupujecie takie artykuły jak maseczki czy rekawiczki? Ja właśnie potrzebuję takie jednorazowe i sterylne maseczki ochronne - najlepiej chirurgiczne. Bardzo łatwo i wygodnie się przez nie oddycha , no a wiadomo że teraz noszenie maseczek jest obowiązkowe i dlatego warto porównać kilka ofert w sieci i wybrać dla siebie najlepsze maseczki
ja takie produkty zamawiam online w medycznym sklepie internetowym, jest dobrze wyposażony i ma doslownie wszystko jesli chodzi o skuteczną dezynfekcję i higienę. Ostatnio zamawiałam virkon to skuteczny preparat wirusobójczy i bakteriobójczy. Polecam Ci go zakupić i mieć w zapasie w domu.
Awatar użytkownika
Rofie
Posty: 41
Rejestracja: 22 mar 2020, 19:24

Re: e-recepta

Post autor: Rofie »

Nie byłam przekonana do e-recepty początkowo, ale okazało się, że to żadna filozofia, a nawet więcej - ogromna wygoda :) Od zeszłego roku realizuję je w DOZie:)
Awatar użytkownika
abertus44
Posty: 7
Rejestracja: 01 lip 2020, 16:21

Re: e-recepta

Post autor: abertus44 »

Ja to w ogóle nie wiem czy ta recepta działa


______________________
elektrodrążenie
Awatar użytkownika
Rofie
Posty: 41
Rejestracja: 22 mar 2020, 19:24

Re: e-recepta

Post autor: Rofie »

No ale na jakiej zasadzie? Czego właściwie nie wiesz? Dostajesz smsa w którym masz kod. Idziesz do apteki, ja akurat realizuję recepty w DOZie, podajesz farmaceutce kod i pesel, dostajesz lek. Tyle :)
Reśka

Re: e-recepta

Post autor: Reśka »

Rofie pisze: ↑12 sie 2020, 2:41 No ale na jakiej zasadzie? Czego właściwie nie wiesz? Dostajesz smsa w którym masz kod. Idziesz do apteki, ja akurat realizuję recepty w DOZie, podajesz farmaceutce kod i pesel, dostajesz lek. Tyle :)
To ja napiszę jeszcze w temacie DOZu, nie wiem czy wiecie, ale oni mają teraz fajną zniżkę dla seniorów - 20% taniej na ich leki, w godzinach od 8 do 12.
Biżena

Re: e-recepta

Post autor: Biżena »

Reśka pisze: ↑30 kwie 2021, 22:44 To ja napiszę jeszcze w temacie DOZu, nie wiem czy wiecie, ale oni mają teraz fajną zniżkę dla seniorów - 20% taniej na ich leki, w godzinach od 8 do 12.
Naprawdę> Dwadzieścia procent zniżki, to jest naprawdę sporo. Nie wiesz może do kiedy ta promocja w DOZie obowiązuje? Podjadę z babcią wykupić jej leki.
ODPOWIEDZ