Umowy ze strony umownik.pl

Podatki - jak i kiedy płacić, jak nie płacić. Porady prawne, rozwiązania problemów prawnych.
Awatar użytkownika
matylka
Posty: 247
Rejestracja: 23 gru 2019, 10:40

Umowy ze strony umownik.pl

Post autor: matylka »

Cześć :) Planuję w najbliższym czasie skorzystać ze strony umownik.pl, zawrzeć pewną umowę. Zastanawiam się tylko, czy aby na pewno te umowy są autentyczne i w przypadku jakichkolwiek problemów, będzie można się na nie powołać?
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Re: Umowy ze strony umownik.pl

Post autor: aleks »

Też całkiem niedawno się na tym zastanawiałem, lepiej dwa razy to sprawdzić, niż się potem rozaczarować. Ale tak - www.umownik.pl działa bez najmniejszego zarzutu. Autentyczność umów bez problemu możesz sprawdzić na zasadzie kodu QR oraz ciągu składającego się z 32 znaków.
Awatar użytkownika
matylka
Posty: 247
Rejestracja: 23 gru 2019, 10:40

Re: Umowy ze strony umownik.pl

Post autor: matylka »

To znaczy, że miałeś już okazję korzystać z ich usług?
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Re: Umowy ze strony umownik.pl

Post autor: aleks »

Oczywiście, że tak i to wielokrotnie. To przede wszystkim oszczędność czasu, pewność tego, jak dana umowa ma być skonstruowana itd.
Awatar użytkownika
maja
Posty: 46
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:11

Re: Umowy ze strony umownik.pl

Post autor: maja »

No widzicie, jakie to dziwne, ja o tym nic nie wiedziałam. Zatrzymałam się na tym, że umowy pełnoprawne może dla nas sporządzić taki prawnik https://capitallegal.pl/uslugi/umowy/ i że możemy zdecydowanie podpisać je w obecności na przykład notariusza. Wiecie, tak dla zabezpieczenia, wiele osób tak robi. Chętnie sprawdzę dokładniej, na czym polega omawiana przez was strona.
ODPOWIEDZ