Dobry adokwat

Daj nam znać, z jaką firmą polecasz współpracować i jaki przedsiębiorca oferuje najatrakcyjniejsze warunki. Pomóc innym zdecydować!
other

Dobry adokwat

Post autor: other »

Czy znacie może dobrego prawnika w Gdańsku, który ma doświadczenie w sprawach rozwodowych? Wkrótce muszę stawić się w sądzie i chciałabym mieć zaufanego specjalistę po swojej stronie, który udzieli mi wsparcia i porady w trudnych momentach. Jeśli możesz polecić kogoś odpowiedniego, proszę daj mi znać. Będę bardzo wdzięczna.
jaś

Re: Dobry adokwat

Post autor: jaś »

Przede wszystkim powinnaś skupić się na tym, aby mecenas, który podejmie się wyzwania będzie specjalizował się w rozwodach. Ewentualnie dłuższe doświadczenie również okaże się pomocne. Z pewnością warto też zwrócić uwagę na to, abyś mogła swobodnie spotkać się z mecenasem i nie musiała daleko dojeżdżać.
Michaśka

Re: Dobry adokwat

Post autor: Michaśka »

Proponuję rozważyć skorzystanie z usług adwokata Mindykowskiego, który ma ogromne doświadczenie w sprawach rozwodowych. Więcej informacji znajdziecie na jego stronie internetowej: https://www.mindykowski.pl/. Myślę, że nie będziecie rozczarowani
ODPOWIEDZ