rozwód kościelny - prawnik

Polecamy kancelarie do obsługi prawnej firmy.
Mroń

rozwód kościelny - prawnik

Post autor: Mroń »

Chciałabym załatwić tak zwany rozwód kościelny, a raczej unieważnienie sakramentu małżeństwa. Jakiś adwokat kościelny by się przydał, który pomógłby mi w tym, który stałby po mojej stronie. Jesteście w stanie kogoś takiego polecić? Z góry dziękuję. .
pamięka

Re: rozwód kościelny - prawnik

Post autor: pamięka »

Nie wiem czy jest to możliwe. Ostatecznie pochyliłabym się nad tradycyjnym rozwodzie w sądzie. Samemu się też za to nie bierz, to będzie za duża męka. Ja polecam Kancelarię Sobczak Maciejewska Zając. Tutaj bez dwóch zdań otrzymasz pomoc i wspacie. Jednak Panie mają doświadczenie i chcą pomóc.
Śladki

Re: rozwód kościelny - prawnik

Post autor: Śladki »

W sumie ja nie wiem jak to wygląda od strony kościelnej, ale jak się słyszy to samych rozwodów jest całkiem sporo w dzisiejszych czasach. Ja jeszcze mogę dodać, że nawet czytałem w artykule http://prawnik-online.eu/jak-przygotowa ... ,5868.html jak ewentualnie wygląda kwestia przygotowania się do sprawy o alimenty.
Awatar użytkownika
top
Posty: 94
Rejestracja: 15 sty 2020, 20:04

Re: rozwód kościelny - prawnik

Post autor: top »

Śladki pisze: ↑03 maja 2021, 11:34 W sumie ja nie wiem jak to wygląda od strony kościelnej, ale jak się słyszy to samych rozwodów jest całkiem sporo w dzisiejszych czasach. Ja jeszcze mogę dodać, że nawet czytałem w artyku jak ewentualnie wygląda kwestia przygotowania się do sprawy o alimenty.
Musisz pytać w kancelaria, które zajmują się prowadzeniem spraw rozwodowych np. https://gaworkancelaria.pl/rozwody/ Tam najszybciej udzielą tobie takiej informacji.
ODPOWIEDZ