Adees systemy zarządzania

Biznesplan, finanse na start, koncept, ryzyko. Co powinieneś wiedzieć zanim zarejestrujesz firmę w urzędzie.
Awatar użytkownika
Izka
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:20

Adees systemy zarządzania

Post autor: Izka »

Szukasz renomowanego doradcy w sprawie systemów zarządzania ISO? Jeśli tak to bardzo polecam Ci http://www.adees.net/. Adees to najlepsza firma oferująca doradztwo w systemach zarządzania ISO 9001, ISO 14001 i PN-N-18001. Zajmuje się ona projektowaniem i wdrażaniem systemów zarządzania.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Adees systemy zarządzania

Post autor: Kochana »

A czy używacie w Waszych firmach z jakiś systemów do zarządzania dokumentami? My wprowadziliśmy takie systemy od firmy Primesoft i jesteśmy bardzo zadowoleni, bo dzięki nim udaje nam się zachować porządek, a praca z dokumentami jest dużo łatwiejsza. Na stronie http://www.primesoft.pl/ również możecie się zapoznać z ofertą tej firmy, do czego Was zachęcam, bo warto ;)
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 175
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:24

Re: Adees systemy zarządzania

Post autor: kozi44 »

Kochana pisze: ↑14 cze 2019, 8:10 A czy używacie w Waszych firmach z jakiś systemów do zarządzania dokumentami? My wprowadziliśmy takie systemy od firmy Primesoft i jesteśmy bardzo zadowoleni, bo dzięki nim udaje nam się zachować porządek, a praca z dokumentami jest dużo łatwiejsza. Na stronie http://www.primesoft.pl/ również możecie się zapoznać z ofertą tej firmy, do czego Was zachęcam, bo warto ;)
Jeśli chodzi o systemy do firmy to u nas sprawdza się sap bi Polecam w ogóle usługi firmy EY. Bo oni są najlepsi w kwestii doradztwa, finansów. Warto zaufać profesjonalistom
Awatar użytkownika
disaja
Posty: 58
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:23

Re: Adees systemy zarządzania

Post autor: disaja »

W przypadku, kiedy zdecydujemy się na jakiś program usprawniający pracę biznesu, potrzebna nam będzie taka usługa jak Integracja systemów IT . Wiele firm oferujących ERP, SAP, wdraża tylko swój system, nie do końca dbając o jego połączenie z dotychczas działającym. A to nie tak powinno wyglądać, bo w tym "starym" są ważne dane i konfiguracje. Pamiętajcie więc o połączeniu wszystkiego w jedność.
Awatar użytkownika
top
Posty: 94
Rejestracja: 15 sty 2020, 20:04

Re: Adees systemy zarządzania

Post autor: top »

Można również pomyśleć nad jakimś rozwiązaniem pozwalającym na odzysk danych Jeśli coś się stanie z serwerem, a kopii nie będzie, to może być nieciekawie.
Awatar użytkownika
disaja
Posty: 58
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:23

Re: Adees systemy zarządzania

Post autor: disaja »

W zasadzie ja to nie mam pojęcia, jaki system wybrać. Bo w sumie tutaj zaproponowano mi ciekawe narzędzie, ale też z drugiej strony nie wiem, czy najlepsze. Dlatego też mi jest to trudno rozeznać. Czy jesteście mi w stanie może jakieś porównanie, albo coś wynaleźć? Będę wdzięczna Wam bardzo.
maćkoP

Re: Adees systemy zarządzania

Post autor: maćkoP »

Przyznam, że dla mnie te systemy to czarna magia. Z polecenia znajomego całkowicie się zdałem na nich BPX GLOBAL . Świetnie wykonana praca, wszystko działa jak powinno. Rewelacyjny kontakt z przedstawicielem. Myślę, że lepiej trafić nie mogłem. W firmie nareszcie wszystko działa sprawnie.
ODPOWIEDZ