Warsztaty dla pracowników

Szkolenia dla pracowników i dla Ciebie. W co warto zainwestować?
Awatar użytkownika
Dagna1978
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2019, 5:52

Warsztaty dla pracowników

Post autor: Dagna1978 »

Witam. Chciałabym zorganizować u siebie w firmie warsztaty z efektywnej komunikacji, bo zespół ma z tym pewne problemy. W internecie jest pełno ofert, chciałabym znaleźć kogoś sprawdzonego do przeprowadzenia takich warsztatów. Znacie www.stibitz.pl?
Awatar użytkownika
Agaton_74
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2020, 2:55

Re: Warsztaty dla pracowników

Post autor: Agaton_74 »

Znam i bardzo polecam. Brałem udział już w kilku różnych ich warsztatach i mogę ci powiedzieć, że to naprawdę rzeczowo podana wiedza, konkretne metody i zadania, które można potem realizować. Myślę, że naprawdę dużo z tego wyciągnąłem.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Warsztaty dla pracowników

Post autor: Kochana »

Jeśli natomiast chodzi o szkolenia dla pracowników biurowych, to moim zdaniem bardzo fajny jest kurs organizowany przez firmę szkoleniową Kar-Group, o którym mowa na stronie internetowej http://kursy-edu.net.pl/kurs-pracownik-biurowy/. Można tam zdobyć bardzo wartościowa wiedzę, która na pewno przyda się podczas pracy w biurze ;)
Awatar użytkownika
top
Posty: 94
Rejestracja: 15 sty 2020, 20:04

Re: Warsztaty dla pracowników

Post autor: top »

Są również studia z tej dziedziny np. komunikacja pr Jeśli któryś pracownik jest tym zainteresowany, to możesz postarać się dofinansowanie na ten cel.

emma blackery google plus
Awatar użytkownika
Paulana4
Posty: 78
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:42

Re: Warsztaty dla pracowników

Post autor: Paulana4 »

Warto zadbać o rozwój firmy przez odpowiednie szkolenia, czy też właśnie warsztaty. U nas niestety kadra szybko się zmienia, jest dosyć duża rotacja i przez to też ciężko jest inwestować w pracownika. My korzystamy z portalu Fach Praca jak mamy zamiar kogoś zatrudnić, tu możesz dodać darmowe ogłoszenie o pracę. Warto korzystać tak z internetu, szczególnie jeżeli interesują was bezpłatne ogłoszenia o pracę.
Maaryśka

Re: Warsztaty dla pracowników

Post autor: Maaryśka »

Witam. My swoim pracownikom zapewniliśmy kursy z pierwszej pomocy przedmedycznej w warszawskim centrum edukacyjnym http://www.wce.pl/kwalifikacyjne-kursy-zawodowe-kkz. Wszyscy byli zadowoleni. Moim zdaniem to jest niezbędna wiedza w dzisiejszych czasach. Może uratować komuś życie.

zszywki do pistoletu
ODPOWIEDZ