Szkolenia i warsztaty Stibitz

Szkolenia dla pracowników i dla Ciebie. W co warto zainwestować?
Awatar użytkownika
Joachim-93
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2020, 5:15

Szkolenia i warsztaty Stibitz

Post autor: Joachim-93 »

Witam.
Jeśli zastanawiacie się nad zorganizowaniem szkolenia dla waszych pracowników, to serdecznie polecam zapoznać się z ofertą Stibitz. Prowadzą warsztaty ze sprzedaży czy komunikacji interpersonalnej, co na pewno bardzo pozytywnie wpłynie na relacje firmy z klientami. Sami się przekonacie. Ja już miałem okazję.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Szkolenia i warsztaty Stibitz

Post autor: Kochana »

Dzięki różnym kursom i szkoleniom można znacznie podnieść swoje kwalifikacje. Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://sep.tarnobrzeg.pl/ ofertę kursu elektrycznego SEP, który, jak widać, można odbyć on-line. Po takim kursie wystarczy zdać egzamin i otrzymuje się uprawnienia elektryczne SEP na okres 5 lat ;)
angeluś

Re: Szkolenia i warsztaty Stibitz

Post autor: angeluś »

Czy kurs hipnozy jest przydatny? Jak sądzicie, niedawno miałam styczność z artykułem https://akademiahipnoterapii.pl/kursy/z ... dstawowej/ i zastanawiam się, czy taki kurs może się okazać strzałem w dziesiątkę. A jakie jest wasze zdanie na ten temat, być może ktoś ma już taki kurs i może podzielić się sugestiami.
Awatar użytkownika
Rui
Posty: 80
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:17

Re: Szkolenia i warsztaty Stibitz

Post autor: Rui »

Jeśli chodzi o szkolenia z terapii to mogę zarekomendować https://cbt.pl/szkolenia/techniki-w-ter ... wioralnej/ . W styczniu odbędą się pierwsze zajęcia w ramach technik w terapii poznawczo behawioralnej. Łącznie będą 4 zjazdy 80h dydaktycznych. Zajęcia w formie online lub w wersji hybrydowej.
duanaa

Re: Szkolenia i warsztaty Stibitz

Post autor: duanaa »

No widzicie, jednak ja jestem w kropce, co zrobić i jak podejść do tematu. Widzicie, niektóre kursy są dla mnie jednak mega ważne. N o i ja sprawdzam coś takiego jak szkolenie sep katowice , bo to da wiele mojemu narzeczonemu. A on w to idzie całkiem powoli.
bebe

Re: Szkolenia i warsztaty Stibitz

Post autor: bebe »

Mam wrażenie, że nie o wszystkim wiecie, ale jak już, to śmiało zdecydujcie się na to, co jest sensowne i dobre, a mianowicie na szkolenia, które pozwalają nam na zdobycie nowych umiejętności. Dodatkowo podpowiedziałabym Wam coś takiego , że nie tylko szary człowiek się uczy. Unieważnienie umowy WIBOR to nowość dla bardzo dużej liczby kancelarii.
theconce

Re: Szkolenia i warsztaty Stibitz

Post autor: theconce »

Jaki stół do warsztatu jest Waszym zdaniem dobrym wyborem? Naprawdę mi na tym zależy, a podpowiem Wam dodatkowo, że jako jedna z niewielu osób, serio mam z tym problem. Dlatego pod wieloma względami może warto jest mi to rozważyć? Dajcie znać, ja Was proszę.
mamrocina

Re: Szkolenia i warsztaty Stibitz

Post autor: mamrocina »

Daję sobie zbyt wiele luzu, jeśli chodzi o niektóre opcje, niemniej jednak dla mnie uprawnienia do montażu klimatyzacji są ważne i na tym będę się po prostu skupiała. Może to błąd, może nie, ale jednak to dla mnie kluczowe. Stąd właśnie zerkam na coś takiego i liczę, że da mi to sukces.
Wąski

Re: Szkolenia i warsztaty Stibitz

Post autor: Wąski »

Szkolenia miękkie to rodzaj szkoleń skupiających się na rozwijaniu umiejętności interpersonalnych i osobistych. Są one niezbędne w każdym środowisku pracy, ponieważ pomagają w lepszej komunikacji, zarządzaniu konfliktami i budowaniu relacji. Więcej informacji o szkoleniach miękkich i ich znaczeniu znajdziesz tutaj https://stalowemiasto.pl/artykuly/artyk ... z&id=57065 i te umiejętności są nie tylko cenne w miejscu pracy, ale także w codziennym życiu.
stibirizis

Re: Szkolenia i warsztaty Stibitz

Post autor: stibirizis »

Jestem pewna, że w sieci znajdziecie najróżniejsze rozwiązania prezentowe. Ja sprawdzam, ile może kosztować porządny stół z imadłem , bo mój facet sobie tego zażądał, oczywiście na ostatnią chwilę. No cóż, jeśli nie dojdzie do świąt, to będę mogła jednak mimo wszystko dać mu to do końca roku :) .

przekaźnik czasowy legrand
BasiaWW

Re: Szkolenia i warsztaty Stibitz

Post autor: BasiaWW »

Interesują mnie różnego rodzaju szkolenia i wpadłam na taką propozycję, jak moderowanie spotkań . Okazuje się, że nawet w takiej tematyce szkolenia są dostępne. To ważna propozycja nie tylko dla pracowników, ale też właścicieli firm, aby wszystkim dobrze zarządzać. Powinniście sprawdzić, co i jak.
ODPOWIEDZ