Księgowość w Warszawie

Przydatne i praktyczne informacje o prowadzeniu księgowości. Gdzie, jak i za ile.
Awatar użytkownika
annasz1995
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2020, 17:24

Księgowość w Warszawie

Post autor: annasz1995 »

Hej, niedawno ruszyłem z własną działalnością gospodarczą, ale potrzebuję do pomocy sprawdzonego biura księgowego, bo sam nie poradzę sobie z rozliczeniami. Kogo polecacie?
Awatar użytkownika
Morzena-81
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2020, 4:37

Re: Księgowość w Warszawie

Post autor: Morzena-81 »

Zdecydowanie qualitydot.pl. Odkąd sama zaczęłam prowadzić firmę, wszystkie te rozliczenia były dla mnie problemem. Skorzystałam z pomocy QualityDot i teraz mogę spać spokojnie. Mają dobrych specjalistów, którzy znają się na księgowości jak nikt inny :)
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2020, 12:35

Re: Księgowość w Warszawie

Post autor: Agata »

Mozna tez rozejrzec sie za ofertami online.
Heś

Re: Księgowość w Warszawie

Post autor: Heś »

Ja z kolei osobiście mogę polecić wam https://kancelariaclear.pl/ksiegowosc-d ... podarczej/ - obsługa księgowa firmy jednoosobowej, korzystam z ich usług już od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że jest to niezwykle wygodne rozwiązanie. Od teraz rozliczenia zawsze wychodzą na czas :)
iśkan1

Re: Księgowość w Warszawie

Post autor: iśkan1 »

W niedługim czasie otwieram własną działalność i tak sobie myślę, że współpraca z dobrą księgową to będzie najlepsze i najpewniejsze rozwiązanie. W końcu większość rzeczy opiera się o przepisy, wszystko musi grać po prostu. Też nie wiem jeszcze jak dokładnie wygląda sprzedaż wysyłkowa z terytorium kraju , bo to trzeba stosować odpowiednie oznaczenia.

anprel sklep
Sylwiaććć

Re: Księgowość w Warszawie

Post autor: Sylwiaććć »

Można spokojnie podjąć współpracę z https://www.adamus.net.pl/. To jest biuro księgowe, które ma dużą wiedzę oraz duże doświadzenie, więc na pewno ta pomoc będzie rzetelna i kompleksowa. Jak do tego dodamy po prostu rozsądne ceny, wyjdzie nam, że po prostu sie opłaca
disajaś

Re: Księgowość w Warszawie

Post autor: disajaś »

Fajnie, jeśli możemy zdecydować się na coś konkretnego, ale jeśli nie, to może warto sprawdzić to, co podpowiada sieć? Ja na przykład wiem, że taki program do fv może całkiem sporo rzeczy ułatwić. Tak naprawdę okazuje się, że jest często dla nas jedynym ratunkiem. Co wy na to? Jesteście zdecydowani, żeby się za to wziąć?
ODPOWIEDZ