Strona 1 z 1

Tanie i dobre części

: 08 mar 2021, 15:10
autor: Herbert
Witam. Myślicie, że można kupić jednocześnie tani i porządne części samochodowe? Pytam o to, bo oferta sklepu malexa.pl wydaje mi się dość ciekawa i faktycznie te ceny nie są jakieś wysokie. Polecacie?

Re: Tanie i dobre części

: 25 mar 2021, 15:59
autor: patrycjusz
Nie zliczę, ile już rzeczy kupowałem w Malexie i za każdym razem byłem zadowolony z jakości. Nieważne czy był to pasek klinowy, czy coś innego. Warto też zwrócić uwagę na to, jak sprawna jest realizacja zamówień. Dla mnie bomba.

Re: Tanie i dobre części

: 22 cze 2022, 13:58
autor: Ligota
Herbert, tego sklepu nie znam, ale sprawdzę. Ze swojej strony mogę Ci śmiało polecić https://woopauto.com/. Tam znajduję zawsze to, czego potrzebuję oraz mogę liczyć na szybką wysyłkę. Jeszcze ani razu nie zawiodłem się.

Dodam jeszcze, że na woopie często można wyhaczyć jakieś okazje cenowe, np. na płyn AdBlue czy płyny hamulcowe. Kiedyś praktycznie za pół darmo kupiłem tam także pióra wycieraczek oraz hak wraz z akcesoriami.

Ostatnio wprowadzili fajną opcję wyszukiwania części do samochodów po numerze VIN. To mega ułatwia sprawę i nie ma wtedy problemów z niepoprawnie dobranym elementem. Sprawdź sobie, nic Ci nie szkodzi :)