Strona 1 z 1

Program do kompleksowego zarządzania

: 19 kwie 2022, 12:23
autor: Janusz Wojtas
Wprowadzamy kompleksowy system zarządzania w placówce szpitalnej. Brakuje intuicyjnego oprogramowania, aby działał jak należy. Szukam narzędzia łatwego w obsłudze, aby nie trzeba było wprowadzać dodatkowych szkoleń. Byłoby wspaniale, gdyby miał funkcję rozliczania się z NFZ lub kontaktować się z ZUS w sprawie zwolnienia lekarskiego. Z autopsji wiem, że jedną z ważniejszych funkcji jest możliwość autozapisu. Zwłaszcza przy pracy w szpitalu. Wiele razy utraciłem wszystkie dane. Czy ktoś może polecić takie oprogramowanie?

Re: Program do kompleksowego zarządzania

: 19 kwie 2022, 13:47
autor: Henryk W.
Otworzyłem w swoim mieście sieć prywatnych klinik, dokładnie w Warszawie. Od dłuższego czasu szukam programu, który pozwoli mi kompleksowo zarządzać wieloma klinikami w moim mieście. Wiem, że ciężko jest teraz pracować bez jakiegokolwiek oprogramowania. Do tej pory działaliśmy bez programu, ale nie byłem zadowolony z funkcjonowania placówki. Nowoczesne oprogramowanie jak NXT pozwoli ułatwić i usprawnić pracę. Naprawdę mogę polecić ten program. Pozdrawiam.

Re: Program do kompleksowego zarządzania

: 04 cze 2022, 15:29
autor: Julia0309
Henryk ma rację. Nxt jest super oprogramowaniem dla kompleksowego zarządzania. Można go w odpowiedni sposób dopasować pod konkretne potrzeby i świadczone usługi medyczne. Można z niego korzystać zarówno na komputerze, czy tabletach podczas wizyt przy pacjentach. Można też dobrać jeszcze do niego specjalne moduły. Jednocześnie dając możliwość rozliczenie świadczeń z NFZ oraz pacjentem w pełni prywatnym. Cena też jest super. Zachęcam sprawdzić na stronie https://optimednxt.pl/

Re: Program do kompleksowego zarządzania

: 09 cze 2022, 13:48
autor: Dariaaa89
Jeśli ktoś myśli o usprawnieniu pracy w swoim gabinecie lekarskim to serdecznie polecam platformę Klinika24. Uważam, że warto ją zakupić. Dużym atutem jest lista leków oraz szybka informacja o ich dostępności. Platforma przechowuje również dokumentację medyczną. Nie muszę przechowywać stosu dokumentów, które nie dość, że zajmują mnóstwo miejsca to są niepraktyczne, gdyż na znalezienie kartoteki Pacjenta potrzeba wiele czasu. A tak to wpisuje tylko pesel i wszystko mam w komputerze. Polecam.

Re: Program do kompleksowego zarządzania

: 13 cze 2022, 9:21
autor: Paweł P.
Witam, korzystam od dłuższego czasu z platformy Klinika24 poleconej przez znajomego lekarza i muszę się podzielić opinią, gdyż naprawdę usprawnia moją pracę. Wszystko mam w jednym miejscu. Nie muszę się martwić, że utracę ważne dla mnie dokumenty dotyczące pacjentów, gdyż są one zapisane w chmurze. Naprawdę daje za to duży plus. Jeśli ktoś szuka korzystnego rozwiązania do usprawnienia pracy w swoim gabinecie to mogę polecić. Pozdrawiam serdecznie.... :)

Re: Program do kompleksowego zarządzania

: 20 cze 2022, 13:03
autor: Ewelina78
Testowałam już wiele programów, aplikacji czy platform w swoim gabinecie, które miały mi pomagać w prowadzeniu gabinetu. Trafiłam na forum, w którym dużo osób pisało pozytywne opinie na temat platformy Klinika24.pl, więc postanowiłam spróbować i póki co całkiem dobrze się zapowiada. Jestem bardzo zadowolona z funkcjonowania tej platformy. Przetestuję ją jeszcze przez klika miesięcy, ale wydaje mi się, że idealnie trafiłam. Naprawdę polecam..... Pozdrawiam..... :)