Strona 1 z 1

budmater.pl - opinie

: 01 lut 2022, 6:53
autor: medard66
Dzień dobry wszystkim. Przychodzę do Was z konkretnym pytaniem, dotyczącym firmy budmater.pl która zajmuje się produkcją i sprzedażą wyrobów betonowych. Jesteśmy w trakcie budowy pierwszego (z dwóch nowych zaplanowanych na ten rok) budynku naszej firmy i zależy nam na opinii między innymi na temat takich produktów jak płyty stropowe z góry dziękuję za opinię.

Re: budmater.pl - opinie

: 12 lut 2022, 9:55
autor: Teodor1995
Zdecydowanie mogę Ci polecić wyroby betonowe wyprodukowane przez tę konkretną firmę. Wiadomo, że w tym wypadku przede wszystkim innym powinna liczyć się jakość wykonania ich produktów i takie właśnie są. Trwałe, dobrze wykonane, nie ma się do czego przyczepić. Bez jakichkolwiek wątpliwości polecam między innymi strop gęstożebrowy, ale i inne ich produkty.

Re: budmater.pl - opinie

: 14 lut 2022, 23:38
autor: sulima-79
Z tego co zdążyliśmy się zorientować jak i porównać oferty różnych firm, które zajmują się produkcją takich wyrobów betonowych, jak najbardziej mogę polecić BudMater. Zresztą, zanim zdecydowaliśmy się zamówić właśnie od nich schody zabiegowe betonowe zasięgnęliśmy różnych opinii. Schody są stabilne, dobrze wyprofilowane i tak jak w opiniach wyżej, na pewno są to produkty dobej jakości.

Re: budmater.pl - opinie

: 28 lut 2022, 18:43
autor: Ludolf1969
Zdecydowanie i bezapelacyjnie polecam tę firmę jeśli chodzi o strop teriva, jest to chyba najlepszy strop jeśli chodzi o stropy gęstożebrowe. A firma ma ich naprawdę świetną jakość i są dostępne praktycznie od ręki. Bardzo sobie chwalę, współpracę z nimi. Szybko działają, mają dobry kontakt z klientem, nigdy nie ściemniają. Bardzo udana współpraca.

Re: budmater.pl - opinie

: 10 mar 2022, 14:37
autor: Wandelin88
Jeśli potrzebujecie takich produktów jak strop filigranowy, strop teriva, nadproża strunobetonowe to szczerze polecam wejście we współpracę z tą firmą. Są naprawdę świetnymi fachowcami, z którymi nie będziecie mieć żadnych problemów. Dostaniecie takie produkty jakich oczekujecie, żadnych wymówek, żadnego kręcenia że coś się nie da, że było ale już nie ma.

Re: budmater.pl - opinie

: 25 mar 2022, 21:08
autor: wincenty
Ja również jestem bardzo zadowolonym klientem tej firmy, potwierdzam wszystkie pozytywne opinie, jakie możecie o nich przeczytać. Schody zabiegowe betonowe są naprawdę bardzo fajnie wykonane. Na zakrętach stopnie mają kształt trapezu lub trójkąta. Bardzo dobra, solidna jakość wykonania. Dbałość o każdy szczegół. Cieszę się, że jestem klientem tej firmy.

Re: budmater.pl - opinie

: 07 kwie 2022, 10:49
autor: murat_86
Firma budmater zyskała moje uznanie, strop filigranowy który mam od nich sprawdził się w trzystu procentach. Szczerze możecie im zaufać, wiedzą jakie produkty mają, wiedzą o nich wszystko, dobiorą Wam takie produkty, żeby spełniły Wasze oczekiwania i żeby były dokładnie tym czego potrzebujecie, nie tylko tym czego chcecie :) Bardzo polecam tę firmę.

Re: budmater.pl - opinie

: 16 kwie 2022, 3:56
autor: bolelut-97
Strop TERIVA jest stropem stropem gęstożebrowym i właśnie czegoś takie potrzebowałem. Firma ma takie stropy na stanie i ma je w naprawdę wysokiej jakości. Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Nie wiem, czy ktoś ma tak dobrą jakość w chociaż podobnych cenach. Nie sądzę. To firma której w stu procentach zaufałem i dobrze na tym wyszedłem. Polecam.

Re: budmater.pl - opinie

: 25 kwie 2022, 7:08
autor: dal_99
Potrzebny mi był pustak szalunkowy w większej ilości, nie wiedziałem czy będę w stanie kupić coś takiego w dobrych cenach. Bo ceny w tym momencie strasznie szaleją. Byłem przerażony, ale jak trzeba to trzeba. Firma budmater mnie pozytywnie zaskoczyła, dostarczyła mi produkt bardzo szybko, bez żadnych problemów, bez opóźnień i w bardzo dobrej cenie. Jestem szczęśliwy.

Re: budmater.pl - opinie

: 10 maja 2022, 14:25
autor: gniewomir-61
Jeśli chodzi o takie produkty jak stropy, płyty strop czy prefabrykaty betonowe, to nie znajdziecie lepszych na rynku, niż te od firmy budmater. Jestem tak zadowolony, że szczerze mogę ich polecić. Nie robię tego często, ale myślę że warto napisać o produktach tej firmy. Są naprawdę najwyższej jakości, dlatego spokojnie można kupować je w ciemno. :)

Re: budmater.pl - opinie

: 14 maja 2022, 15:09
autor: telesfor-76
Prefabrykaty betonowe, które zakupiłem od tej firmy sprawdziły się doskonale. Dlatego od razu postanowiłem podzielić się pozytywną opinią o tej firmie. Wszystko co przeczytaliście dobrego o nich, to prawda, potwierdzam to swoim słowem. Są rzetelną, uczciwą firmą i nie sprzedają byle czego. Jeśli szukacie produktów, które spełnią Wasze oczekiwania, to tu je znajdziecie.

Re: budmater.pl - opinie

: 23 maja 2022, 7:47
autor: Władysław86
Bez względu na to, czy potrzebny Wam strop filigranowy, prefabrykaty schodów czy pustaki szalunkowe, w ciemno możecie brać produkty tej firmy. Naprawdę wysoka jakość. Jestem zadowolonym, stałym klientem tej firmy, w zasadzie bardzo rzadko korzystam z innych produktów, w mojej pracy. Wolę postawić na coś sprawdzonego, czego jakości jestem pewien. Szczerze polecam.

Re: budmater.pl - opinie

: 25 maja 2022, 19:46
autor: Franciszek
to świetny producent stropów i schodów prefabrykowanych, jestem naprawdę zadowolony, że trafiłem własnie na nich. W dzisiejszych czasach, znaleźć produkt naprawdę dobrej jakości za rozsądną cenę, to prawie niemożliwe, a jednak się udało. Jestem stałym, zadowolonym klientem tej firmy. Zamierzam nim pozostać jeszcze bardzo bardzo długo. Wam również polecam.

Re: budmater.pl - opinie

: 12 cze 2022, 12:35
autor: Hubert87
Jeśli potrzebujecie takich produktów jak strop filigranowy, pustaki czy schody prefabrykowane, to naprawdę dobrze trafiliście. Firma budmater, ma produkty naprawdę wysokiej jakości, nie wypuszcza na rynek bubli, za które mogłaby się wstydzić. Cokolwiek kupicie możecie być pewni jakości tego produktu. Zapewniam Was, że będziecie zadowoleni z tych zakupów.

Re: budmater.pl - opinie

: 23 cze 2022, 5:33
autor: dymitr-94
Kupowałem różne produkty od tej firmy i mogę potwierdzić wszystkie pozytywne opinie na ich temat. To dobry producent, a klasa ich produktów jest naprawdę wysoka. Bardzo sobie cenię ich produkty, takie jak schody prefabrykowane, stropy, pustaki betonowe i inne. Jeśli szukacie naprawdę dobrej jakości, to wybierzcie produkty tej firmy. Będziecie pozytywnie zaskoczeni

Re: budmater.pl - opinie

: 08 lip 2022, 18:20
autor: abdon1960
Bardzo polecam Wam schody prefabrykowane z tej firmy, a także wszystkie inne produkty prefabrykowane, które posiadają w swojej ofercie. Świetna jakość, pewność że będą służyły długo i bez żadnych problemów, żadnych przykrych niespodzianek. Ceny też przyzwoite, zwłaszcza jak na obecne czasy. Jeśli szukacie sprawdzonych produktów tego typu to bardzo polecam.

Re: budmater.pl - opinie

: 14 lip 2022, 0:38
autor: Randoald1962
Ja również jestem zadowolony z tej firmy, mają pustaki naprawdę dobrej jakości, można im zaufać. Także strop filigranowy – bardzo dobra jakość. Jeśli miałbym kupować w ciemno, to na pewno wybrałbym tę firmę. Wiem że w stu procentach mogę być pewny tego co dostanę. Szczerze mówię Wam: mają naprawdę dobrą ofertę za bardzo przyzwoite ceny. Nic lepszego nie znajdziecie.

Re: budmater.pl - opinie

: 28 lip 2022, 19:09
autor: Slawomierz60
Świetny jest Strop Teriva - jak i strop filigran, elementy prefabrykowane, pustaki – no dosłownie wszystko co mają w ofercie, możecie zamawiać z taką pewnością, że wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Dostaniecie produkty budowlane najwyższej jakości w rozsądnych cenach. Jestem naprawdę zadowolonym, wiernym klientem. Pozostanę nim jeszcze długo.