Strona 1 z 1

Fotografia biznesowa

: 03 paź 2020, 7:24
autor: Damian_63
Witam!
Wiecie, gdzie w Gdańsku mógłbym umówić się na sesję biznesową? Potrzebuję kilku zdjęć na firmową stronę internetową i zależy mi, żeby było one jak najlepszej jakości. Dlatego też szukam naprawdę zdolnego fotografa. Będę wdzięczny za pomoc.

Re: Fotografia biznesowa

: 21 paź 2020, 16:03
autor: ksawery_81
Polecam umówić się do studia Justart. Każda sesja w ich studio przebiega w komfortowej i przyjemnej atmosferze, więc nie ma mowy o stresie. Natomiast zdjęcia są naprawdę dobre, mogą być również poddane większej lub mniejszej obróbce.

Re: Fotografia biznesowa

: 16 lis 2020, 9:23
autor: święta
Fotografia biznesowa, to znaczy jaka? Jak wy to widzicie? Ja na przykład wolałabym zdecydowanie mieć sprawdzone studio fotograficzne na takie sesje, ale jeśli nie macie, to możecie w zebrafoto.pl/ zapytać. Oni co prawda bardziej zdjęcie do prawa jazdy czy zdjęcie do paszportu robią, ale można powiedzieć, że dobrze znają się na fotografii. Może pójdą w nowy projekt.

Re: Fotografia biznesowa

: 15 gru 2020, 12:16
autor: miś
Nas bardziej dziś interesowałaby fotografia ślubna , bo mamy w sumie wiele do wybrania. ale tego akurat nie umiemy sami zdecydować. Co prawda sporo osób nam próbuje doradzić, ale to poważna kwestia i nie wszystko jest dla nas jasne. Kogo wy byście polecali? Dodam, że obojgu nam zależy na takich zdjęciach wow, które mogą naprawdę super wyglądać.

Re: Fotografia biznesowa

: 14 cze 2022, 16:54
autor: Fotografia ślubna
Zajmuję się fotografią ślubna i okolicznościową. Głownie działam na terenie Kielc i okolic. Moją fotografie ślubną cechuje profesjonalizm wyjątkowe ujęcia i umiejętność uchwycenia chwili. Jeżeli ktoś szuka fotograf ślubny Kielce to z pewnością niech zajrzy na moją stronę. Sesja ślubna zdjęcia podczas uroczystości ślubnej i wesela. Fotografia na ślubie cywilny i kościelnym. Dla każdego kto pragnie wyjątkowej fotografii ślubnej ,pięknych zdjęć ślubnych, i wspaniałej sesji ślubnej zapraszam na https://www.tomaszsuszczynski.pl/