Tworzenie stron www - jaką firmę polecacie?

Biznesplan, finanse na start, koncept, ryzyko. Co powinieneś wiedzieć zanim zarejestrujesz firmę w urzędzie.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 30
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:23

Tworzenie stron www - jaką firmę polecacie?

Post autor: deborah »

Hej, od niedawna prowadzę własną działalność. Możecie mi pomóc w szukaniu firmy oferującej Tworzenie stron Rzeszów? Zależy mi na estetycznej stronie www. Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
malena
Posty: 20
Rejestracja: 25 mar 2020, 12:56

Re: Tworzenie stron www - jaką firmę polecacie?

Post autor: malena »

W tym miejscu nikogo nie znam. Ale w Łodzi jest firma Internetowe strony www - podpytaj u nich, może można zorganizować to na odległość. Solidni i z doświadczeniem. Ich stronki są moim zdaniem świetne. Na stronie https://stronywww-lodz.pl/ masz portfolio - to cię przekona. Zdecydowanie wiedzą co robią. Strony ciekawe, estetyczne i funkcjonalne. A to przecież bardzo ważne. No i konkurencyjne ceny mają.
Robinm

Re: Tworzenie stron www - jaką firmę polecacie?

Post autor: Robinm »

Z Rzeszowa żadnej konkretnej polecić Ci nie mogę. Za to znam firmę z Poznania, która tworzy unikatowe strony internetowe. Pod tym linkiem możesz zobaczyć tworzone przez nich strony internetowe https://pixelsperfect.pl/strony-internetowe-poznan/ . Naprawdę widać duże doświadczenie i kreatywność w realizacji stron.
minka

Re: Tworzenie stron www - jaką firmę polecacie?

Post autor: minka »

Profesjonalna strona internetowa i odpowiednia reklama w sieci to w dzisiejszych czasach podstawa. Nie zapominajcie o tym! Tutaj https://seomamut.pl/tworzenie-stron-int ... h-kwidzyn/ znajdziesz firme która zajmuje się tworzeniem stron www oraz ich promocją. Warto się do nich zgłosić.
emi89893

Re: Tworzenie stron www - jaką firmę polecacie?

Post autor: emi89893 »

Aniela Potocka pisze: ↑28 paź 2021, 13:07 Moim zdaniem warto wybrać firmę, która zaprojektuje stronę WWW od podstaw i wykona ją uwzględniając wszystkie wytyczne klienta. To kryteria, które dla mnie osobiście są najważniejsze. Poza tym oczywiście liczy się komunikacja z firmą, która świadczy też o podejściu do klienta, na co ja zwracam szczególną uwagę. Według mnie fajnym rozwiązaniem jest wybór takiego podmiotu, który poza przygotowaniem samej strony, pomoże zrealizować również zadania związane z pozycjonowaniem, przygotuje odpowiednie treści oraz zaplanuje pełną obsługę marketingową (nawet w zakresie Google Ads), jak ma to miejsce w przypadku ... Kompleksowa obsługa to bardzo ważna kwestia.
Też chętnie poznam

___
https://ewaflor.pl/ulga-ip-box/
kubuś456

Re: Tworzenie stron www - jaką firmę polecacie?

Post autor: kubuś456 »

emi89893 pisze: ↑05 lis 2021, 0:56
Aniela Potocka pisze: ↑28 paź 2021, 13:07 Moim zdaniem warto wybrać firmę, która zaprojektuje stronę WWW od podstaw i wykona ją uwzględniając wszystkie wytyczne klienta. To kryteria, które dla mnie osobiście są najważniejsze. Poza tym oczywiście liczy się komunikacja z firmą, która świadczy też o podejściu do klienta, na co ja zwracam szczególną uwagę. Według mnie fajnym rozwiązaniem jest wybór takiego podmiotu, który poza przygotowaniem samej strony, pomoże zrealizować również zadania związane z pozycjonowaniem, przygotuje odpowiednie treści oraz zaplanuje pełną obsługę marketingową (nawet w zakresie Google Ads), jak ma to miejsce w przypadku ... Kompleksowa obsługa to bardzo ważna kwestia.
Też chętnie poznam

___
Szukam sprawdzonej firmy
vanda

Re: Tworzenie stron www - jaką firmę polecacie?

Post autor: vanda »

deborah pisze: 04 sty 2021, 13:10 Hej, od niedawna prowadzę własną działalność. Możecie mi pomóc w szukaniu firmy oferującej Tworzenie stron Rzeszów? Zależy mi na estetycznej stronie www. Z góry dzięki.
O, widzisz, dzięki! Ten temat mi również się przyda, bo poszukuję takiego projektanta. Kolejna sprawa, że także potrzebna mi jest porada, kto może mi w Rzeszowie teksty na stronę www napisać. Mam na myśli coś naprawdę konkretnego, rzetelnego i co będzie, jak to mówią, poczytne. Nie chcę płacić za "puste" przebiegi. To jak?
ODPOWIEDZ