Wyposażenie do sklepu

Szukasz porady? Pomożemy.
Awatar użytkownika
malina92
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2020, 1:36

Wyposażenie do sklepu

Post autor: malina92 »

Witajcie :) Muszę wymienić kilka urządzeń w sklepie w tym wagę, kasę fiskalną i terminal. Czy wiecie, gdzie w Warszawie mogłabym taki sprzęt kupić? Polecicie mi jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę? Z góry dziękuję!

wybory miss małopolski
Awatar użytkownika
Gwido_97
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2020, 14:01

Re: Wyposażenie do sklepu

Post autor: Gwido_97 »

Ja ostatnio zamawiałem kilka rzeczy z Procash. Mają urządzenia w dobrych cenach, w dodatku sprawdzonej jakości, ale oferuję też ich wdrożenie, a nawet szkolenie obsługi. Wiele osób zresztą poleca tę firmę, więc myślę, że warto wziąć ich pod uwagę.
Awatar użytkownika
chamia
Posty: 116
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:49
Kontakt:

Re: Wyposażenie do sklepu

Post autor: chamia »

Wszystko można dzisiaj znaleźć w internecie i także to jak wybrać plecak.
rodzinawplecaku.pl
Awatar użytkownika
chamia
Posty: 116
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:49
Kontakt:

Re: Wyposażenie do sklepu

Post autor: chamia »

Zakupy online są bardzo wygodne i ja polecam te plecaki damskie na miasto. Można wszystkie produkty kupować online nie wychodząc z domu.
rodzinawplecaku.pl
Awatar użytkownika
malena
Posty: 20
Rejestracja: 25 mar 2020, 12:56

Re: Wyposażenie do sklepu

Post autor: malena »

Jeśli chodzi o terminal płatniczy to pomyśl o skorzystaniu z programu Polska Bezgotówkowa. To bardzo fajna opcja, bo przez rok nie masz żadnych opłat. Nie płacisz za dzierżawę, nie płacisz za serwis. Tutaj https://www.paytel.pl/pl/nasza-oferta/t ... zgotowkowa możesz dowiedzieć się więcej. Wypełnij formularz i sprawdź ofertę.
Wroźnia74

Re: Wyposażenie do sklepu

Post autor: Wroźnia74 »

W moich ulubionych sklepach z żywnością jest koniecznie green woodpecker tril, dlatego że mają w ofercie szybkie i wegańskie wartościowe dania. Kupuję u nich ulubione https://thegreenwoodpeckertrill.eu/prod ... grzybkami/ kasztotto z podgrzybkami z przepisu, który jest dostępny na stronie

dzwonek call me maybe
ODPOWIEDZ