Współpraca - firma Lemarpol

Szukasz porady? Pomożemy.
Awatar użytkownika
NorbilP
Posty: 84
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:22

Współpraca - firma Lemarpol

Post autor: NorbilP »

Cześć!
Chciałbym zapytać Was, a szczególnie osoby prowadzące swój magazyn. Czy korzystałyście może z usług firmy Lemarpol w zakresie zakupu, wynajmu i serwisów? Z góry bardzo dziękuję za wszystkie podpowiedzi!
Awatar użytkownika
Kolin01
Posty: 38
Rejestracja: 17 paź 2019, 13:30

Re: Współpraca - firma Lemarpol

Post autor: Kolin01 »

Ja mogę wypowiedzieć się w pełni pozytywnie jeśli chodzi o współpracę z firmą Lemarpol. Przede wszystkim zapewniający wysoki poziom obsługi przy zakupie, czy wynajmie. Jak są jakieś problemy techniczne to mają kilka swoich serwisów w różnych częściach kraju i na stanie maja ponad 350 sztuk sprzętu zarówno nowego, jak i używanego. Warto sprawdzić i myślę, ze co do jakości się nie zawiedziecie ;)
Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 19
Rejestracja: 23 paź 2019, 10:01

Re: Współpraca - firma Lemarpol

Post autor: Grzechu »

Jeśli o mnie chodzi, też jestem za firma Lemarpol. Jedni z nielicznych specjalistów, jeśli chodzi o szeroki wybór sprzętu, bardzo dobre warunki i jednocześnie konkurencyjne ceny oraz możliwości odnośnie wynajmu długi i krótkoterminowego. Na pewno na tym wyborze się w mojej opinii nie zawiedziecie!
Awatar użytkownika
Janikk
Posty: 10
Rejestracja: 31 paź 2019, 9:49

Re: Współpraca - firma Lemarpol

Post autor: Janikk »

Bardzo ciekawy temat i też jestem zdania, że w przypadku długiej współpracy to zdecydowanie powinieneś szukać firmy z wieloletnim doświadczeniem na rynku oraz dobrymi opiniami.
Awatar użytkownika
NorbilP
Posty: 84
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:22

Re: Współpraca - firma Lemarpol

Post autor: NorbilP »

Dzięki wielkie Panowie za podpowiedzi! W takim razie zabieram się za sprawdzenie oferty i czas najwyższy na zakup. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ