Program do faktur - na co stawiacie?

Szukasz porady? Pomożemy.
Awatar użytkownika
NorbilP
Posty: 84
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:22

Program do faktur - na co stawiacie?

Post autor: NorbilP »

Cześć,
Na jaki program postawiliście w zakresie fakturowania w swojej firmie i czy może słyszeliście coś więcej na temat RafSoft. Byłbym wdzięczny za każdą konkretniejszą wskazówkę, pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Kolin01
Posty: 38
Rejestracja: 17 paź 2019, 13:30

Re: Program do faktur - na co stawiacie?

Post autor: Kolin01 »

Co do RafSoft to zależy jaką wersję programu będziesz potrzebował. W wydaniu start to 99zł, a już ten najbardziej rozbudowany Pro to 219zł no ale tutaj funkcjonalności jest długa lista ;)
Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 19
Rejestracja: 23 paź 2019, 10:01

Re: Program do faktur - na co stawiacie?

Post autor: Grzechu »

Korzystam i jak do tej pory nie było kłopotów. Mam z nimi do czynienia od 2019 roku i w tym roku także zdecydowaliśmy się na niego postawić. Opcje dla mniejszych, jak i większych przedsiębiorstw, realne wsparcie techniczne i cenny jak za taki system w mojej opinii w porządku.
Awatar użytkownika
NorbilP
Posty: 84
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:22

Re: Program do faktur - na co stawiacie?

Post autor: NorbilP »

Dzięki wielkie za pierwsze podpowiedzi, z chęcią sprawdzę jak to działa i jakie możliwości oferują dla naszego biznesu.
Awatar użytkownika
Janikk
Posty: 10
Rejestracja: 31 paź 2019, 9:49

Re: Program do faktur - na co stawiacie?

Post autor: Janikk »

No i temat poszedł w bardzo dobrym kierunku! Cena za licencję, stabilność działania, dobry zakres funkcjonalności i pełne wsparcie ze strony obsługi klienta jak najbardziej zasługuje w przypadku RafSoft 2020 na polecenie.
Awatar użytkownika
Kolin01
Posty: 38
Rejestracja: 17 paź 2019, 13:30

Re: Program do faktur - na co stawiacie?

Post autor: Kolin01 »

I jak podjąłeś już ostateczną decyzję i czy jesteś po testach? Pozdrawiam i czekamy z niecierpliwością na Twoją opinię!
kaśka

Re: Program do faktur - na co stawiacie?

Post autor: kaśka »

Janikk pisze: ↑30 mar 2020, 12:34 No i temat poszedł w bardzo dobrym kierunku! Cena za licencję, stabilność działania, dobry zakres funkcjonalności i pełne wsparcie ze strony obsługi klienta jak najbardziej zasługuje w przypadku RafSoft 2020 na polecenie.
coś nawet o nm słyszałam ale mam inne rozwiązanie
ODPOWIEDZ