Parking podziemny - oznakowanie

Szukasz porady? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Jaromir
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2019, 23:29

Parking podziemny - oznakowanie

Post autor: Jaromir »

Witam, jaką firmę polecacie do oznakowania parkingu podziemnego? Słyszałem kilka pozytywnych opinii o malowanielinii.com. Znacie może tę firmę? Warto ich zatrudnić do takiego zlecenia?
Awatar użytkownika
Kasandra-70
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2020, 18:08

Re: Parking podziemny - oznakowanie

Post autor: Kasandra-70 »

W mojej opinii to solidna firma, która doskonale poradzi sobie z takim zleceniem. Miałam okazję współpracować z nimi przy okazji oznakowania hali produkcyjnej i przyznam szczerze, że jestem zadowolona z efektów. To solidna firma warta polecenia :)
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 136
Rejestracja: 23 sie 2019, 16:13

Re: Parking podziemny - oznakowanie

Post autor: suzzi »

Co do parkingów to warto dobrze się orientować, gdzie można swoje auto zostawić. Często jadąc gdzieś mamy problem z tym - gdzie zostawić samochód. Ja też tak miałam, jak miałam lot z Krakowa. Teraz wiem, że w Balicach jest parking https://www.parkingbalice.pl/ blisko lotniska i jest dobrze strzeżony.
Truśka

Re: Parking podziemny - oznakowanie

Post autor: Truśka »

Na takim publicznym parkingu podziemnym na pewno warto zadbać również o dodatkowe udogodnienia, jak chociażby stacja ładowania pojazdów elektrycznych. Widziałam dobrej jakości stacje tego typu tutaj. Oferta jest szeroka i można znaleźć stację, która najbardziej będzie odpowiadała Waszym potrzebom i wymaganiom.

schizofrenia terapia zajęciowa
Awatar użytkownika
chamia
Posty: 116
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:49
Kontakt:

Re: Parking podziemny - oznakowanie

Post autor: chamia »

A kupujecie w sieci? Tutaj https://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=344811 widziałam plecaki i skórzany jest dla mnie doskonały.
rodzinawplecaku.pl
parkinguś43

Re: Parking podziemny - oznakowanie

Post autor: parkinguś43 »

Polecam wszystkim zainteresowanych parking Balice lotnisko jest to firma które zajmuje się stawianiem parkingów oraz oferuje sprzęt do obsługi parkingów oraz usługi zarządzania parkingiem. Muszę podkreślić, że te parkingi są monitorowane przez pracowników 24/7 .. Jest to ważne bardzo w takich miejscach, rezerwacje i płatności mogą odbywac sie online.
Merriadokż

Re: Parking podziemny - oznakowanie

Post autor: Merriadokż »

Bardzo fajny wybór artykułów do oznakowania parkingów będziecie mieć w firmie Andros z Redy https://andros-reda.pl/?kategorie-uslug ... -parkingow W rozsądnych cenach kupicie u nich słupki i bariery łańcuchowe, blokady łańcuchowe czy ograniczniki parkingowe a także lustra przemysłowe, masy chemoutwardzalne i taśmy do oznaczania ciągów komunikacyjnych. Wszystko co u nich zamówiliśmy jest doskonałej jakości i dobrze nam służy, dlatego zdecydowanie mogę wam tę firmę doradzić, sądzę że także będziecie z ich oferty zadowoleni.

ratiopharm heparin
olinaa

Re: Parking podziemny - oznakowanie

Post autor: olinaa »

Samochód to dla mnie czasem problem i nie mam pewności, co mam z nim zrobić, ale wydaje mi się, że warto powalczyć z tym, co i jak można z nim zrobić. I dla przykładu wiem, że modlin parkingi są miejscem, gdzie na pewno odpowiednio zaprowadzimy samochód i będzie on bezpieczny na całą naszą podróż.
dajlando

Re: Parking podziemny - oznakowanie

Post autor: dajlando »

Jeśli wyjeżdżacie daleko, to gdzie ogólnie stacjonujecie samochód przed odlotem? Powiem szczerze, że pierwszy raz o czymś takim myślałam i dla mnie to jest trudne, żeby to dopasować. Może jednak pomożecie mi jakoś? Sama rozważam parking lotnisko modlin . Może to dobry plan?
ODPOWIEDZ