Naturalny piaskowiec

Szukasz porady? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Marianna
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2020, 2:50

Naturalny piaskowiec

Post autor: Marianna »

Słyszeliście o naturalnym piaskowcu wydobywanym w zakładzie kamieniarskim Pawlik? Zastanawiam się, czy dobrze sprawdziłby się w formie płytek na elewację domu. Jak myślicie? Może podzielicie się też opiniami na temat tego zakładu?
Awatar użytkownika
Idalia1975
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2020, 17:44

Re: Naturalny piaskowiec

Post autor: Idalia1975 »

Serdecznie polecam zakład Pawlik. Zajmują się wydobyciem i obróbką piaskowca, w czym mają duże doświadczenie, dlatego też finalne produkty charakteryzują się tak wysoką jakością. Ich chodnikówka rewelacyjnie sprawdza się jako kamień na podjazd!
Awatar użytkownika
Pepi983
Posty: 20
Rejestracja: 31 lip 2020, 20:56

Re: Naturalny piaskowiec

Post autor: Pepi983 »

Piaskowiec to naprawdę piękna ozdoba, która zarazem jest trwałym materiałem. Ogromnym jego plusem jest możliwość wykorzystania go w różnorakich projektach - od elewacji po schody czy nawet nagrobki. Na stronie: http://piasmar.com/ jest oferta producenta doskonałego piaskowca, który nie tylko wyróżnia się wyglądem, ale też ceną i jakością - jest naprawdę wytrzymały. Dlatego go polecam!
ładny

Re: Naturalny piaskowiec

Post autor: ładny »

Na pewno będzie to ładnie wyglądać, ale ja nie będę w stanie za to zapłacić tyle. Bo jednak sam materiał będzie sporo kosztował, a pewnie to się jeszcze dodatkowo zabezpiecza i tak dalej. Dlatego ja Wam powiem, że chyba zdecyduję się na malowanie elewacji wrocław z Rope Expert.
ODPOWIEDZ