Jaki kurier do opon

Masz pomysł na biznes albo dopiero szukasz? Napisz o tym.
Awatar użytkownika
outy
Posty: 102
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:50

Jaki kurier do opon

Post autor: outy »

Potrzebuję wysłać 4 opony kurierem - jaką firmę wybrać? Pierwszy raz wysyłam tak dużą paczkę i zastanawiam się jaką firmę kurierską wybrać. Gdzie będzie najtaniej?
Awatar użytkownika
jonitka
Posty: 111
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:06

Re: Jaki kurier do opon

Post autor: jonitka »

Poszukaj sobie stron dedykowanym tego typu przesyłkom, bo znajdziesz na nich informacje o tym jak jak zapakować opony dla kuriera , jakiego w ogóle wybrać, jak kształtują się ceny itd. Internet to prawdziwa skarbnica wiedzy
Awatar użytkownika
doniu
Posty: 10
Rejestracja: 11 lip 2019, 21:41

Re: Jaki kurier do opon

Post autor: doniu »

Nie wiem czy wiecie, ale nie każdy kurier zabiera okrągłe przedmioty. Trzeba zawsze to sprawdzić.

kiosk operator
Awatar użytkownika
Jergi
Posty: 7
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:14

Re: Jaki kurier do opon

Post autor: Jergi »

ja dostaje zawsze fedexem
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Jaki kurier do opon

Post autor: Kochana »

A skoro o oponach już tutaj mowa, to czy wiecie może, co to są opony typu Run Flat? Jeśli nie, to możecie o nich sobie poczytać na stronie http://galoo.pl/opony-run-flat-czym-one-sa/. A może ktoś z Was korzysta już z takich opon w samochodzie? I jak się sprawdzają?
Awatar użytkownika
MartaWO
Posty: 78
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:19

Re: Jaki kurier do opon

Post autor: MartaWO »

Przy takich zleceniach trzeba już dokładnie wiedzieć gdzie szukać pomocy. Myślę, że serwis Furgonetka, który współpracuje z wieloma firmami kurierskimi powinien świetnie się sprawdzić. Wysłanie z ich pomocą paczki będzie bardzo łatwe, wygodne i mają kilka ciekawych opcji dodatkowych. Mi bardzo spodobało się ponowienie odbioru przesyłki. Jak kurier was nie zastanie w domu to możecie ponowić jego przyjazd :)
Mikuś

Re: Jaki kurier do opon

Post autor: Mikuś »

Wydaje mi się, że raczej z samym wyborem kuriera do takich przesyłek nie powinno być większego problemu. Moim zdaniem bardzo fajnie na stronie https://www.sendit.pl/blog/szybka-paczka również opisano to czym jest szybka paczka. Muszę przyznać, że dla mnie jest to poniekąd nowość.
ODPOWIEDZ