Usługi remontowe Kraków

Rekomendacje stron internetowych.
Awatar użytkownika
Wlodzislaw
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2021, 23:07

Usługi remontowe Kraków

Post autor: Wlodzislaw »

Jakie polecacie firmy oferujące usługi remontowe w Krakowie? Słyszałem, że całkiem nieźle radzą sobie pracownicy pomoc-agd-krakow.pl. Korzystaliście z ich pomocy? Byliście zadowoleni?

drożdże wartości odżywcze
Awatar użytkownika
Romuald
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2020, 4:37

Re: Usługi remontowe Kraków

Post autor: Romuald »

Przede wszystkim myślę, że niełatwo jest w obecnych czasach znaleźć prawdziwą złotą rączkę. Mnie potrzebny był fachowy hydraulik w Krakowie i tak właśnie trafiłem na wspomnianą firmę. Z ich pracy jestem zdecydowanie zadowolony, tak samo z ceny. Mogę polecić.
sótto

Re: Usługi remontowe Kraków

Post autor: sótto »

W sprawie tej hydrauliki w Krakowie to warto się do pana Zięby odezwać. To specjalista, który ma spore doświadczenie i zatrudnia tylko i wyłącznie dobrych pracowników. Tutaj https://serwis-wodno-gazowy.pl/konserwa ... zenia.html macie opisane, że może także zajmować się konserwacją dla was, oczywiście piecyków gazowych. Cały wachlarz usług na stronie.
vanda

Re: Usługi remontowe Kraków

Post autor: vanda »

Romuald pisze: 25 lut 2021, 10:45 Przede wszystkim myślę, że niełatwo jest w obecnych czasach znaleźć prawdziwą złotą rączkę. Mnie potrzebny był fachowy hydraulik w Krakowie i tak właśnie trafiłem na wspomnianą firmę. Z ich pracy jestem zdecydowanie zadowolony, tak samo z ceny. Mogę polecić.
Na pewno dobry hydraulik to podstawa i moim zdaniem także wtedy, kiedy jest montowana bardzo dobrej jakości przenośna, bądź nie toaleta na działkę . No i jeśli o tym mowa, to ja mogę podpowiedzieć, że nie ma to jak szukanie u specjalistów, którzy znają się na tym. No i w tym względzie w Watermark znajdziecie wiele potrzebnych elementów.
marek445

Re: Usługi remontowe Kraków

Post autor: marek445 »

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej firmy Świat Instalacji. Jest to firma, która specjalizuje się w pracach związanych z instalacjami wodnymi i sanitarnymi, w tym np. renowacja kanalizacji metodą rękawa .
ODPOWIEDZ