wyprawka

Luźne rozmowy na różne tematy.
gość

wyprawka

Post autor: gość »

Jestem bardzo ciekawa, gdzie zaopatrujecie się w ubrania dla niemowląt. Wybieracie raczej sklepy stacjonarne czy internetowe? Ciekawe propozycje widziałam ostatnio na stronie komplety ubranek dla niemowląt https://www.lene.pl/komplety-dla-niemowlat . Kojarzycie ten sklep?
Awatar użytkownika
asiowska
Posty: 47
Rejestracja: 02 wrz 2020, 20:51

Re: wyprawka

Post autor: asiowska »

W sieci teraz znajdziesz dosłownie wszystko, także poświęć trochę czasu i prześledź różne propozycje sklepów internetowych. Myślę, że może Cię zainteresować https://www.szipszop.pl/ubranka/wyprawka gdzie znajdziesz sporo dobrych propozycji w przystępnej cenie.
Basia Jędrzejewska

Re: wyprawka

Post autor: Basia Jędrzejewska »

asiowska, dziękuję za polecenie sklepu. Udało mi się upolować rabat na ubranka niemowlęce i rzeczywiście nie wyszło drogo. Jestem bardzo zadowolona z jakości tych ubranek. Kupiłam kilka pajacyków, body kopertowe,m czapeczki kąpielowe i śpioszki.

Akcesoria też tutaj:
https://www.szipszop.pl/akcesoria/lozeczko-i-wozek
Awatar użytkownika
emi8989
Posty: 104
Rejestracja: 17 sty 2020, 15:39

Re: wyprawka

Post autor: emi8989 »

Jak będziesz szukać wózka dla swojego dziecka, to polecam przyjrzeć się ofercie od Riko. Wózki tej marki są super jakościowo i w dobrych cenach. Z własnego doświadczenia polecam Riko Basic Pastel - ładny, komfortowy i lekki. Do tego spokojnie posłuży do końca wózkowania.
kasieńka

Re: wyprawka

Post autor: kasieńka »

Uważam, że w pewnym momencie warto do diety dziecka włączać nowe produkty. Dlatego zachęcam Was do zapoznania się z serią Pierwsza Łyżeczka od HiPP. Produkty te zawierają 100% owoców i są bez dodatku cukru. Można je włączać do diety już od czwartego miesiąca życia.
Awatar użytkownika
bajka
Posty: 103
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:32

Re: wyprawka

Post autor: bajka »

Bardzo ciekawy artykuł trafiłam na https://www.miastokobiet.pl/warto-pozna ... ro-plus-2/ i wydaje mi się, że warto też podejmując jakiś wybór byłoby się z nim zapoznać :) A może wy też macie jakieś fajne stronki gdzie możnaby swoją wiedzę o diecie maluszków rozszerzyć? Podrzucajcie!
Awatar użytkownika
Pepi983
Posty: 20
Rejestracja: 31 lip 2020, 20:56

Re: wyprawka

Post autor: Pepi983 »

Jak będziesz rozglądać się za wózkiem ( a przy kompletowaniu wyprawki na pewno Ciebie to nie ominie), zwróć uwagę na wózki Riko. Mają świetne opinie. Sama zdecydowałam się na model Nano Pro i też jestem zadowolona. Tak więc przejrzyj ich szeroką ofertę, na pewno znajdziesz w niej wózek odpowiedni dla siebie.
Ałka

Re: wyprawka

Post autor: Ałka »

kasieńka pisze: ↑10 maja 2021, 11:23 Uważam, że w pewnym momencie warto do diety dziecka włączać nowe produkty. Dlatego zachęcam Was do zapoznania się z serią Pierwsza Łyżeczka od HiPP. Produkty te zawierają 100% owoców i są bez dodatku cukru. Można je włączać do diety już od czwartego miesiąca życia.
Ja akurat zaczęłam rozszerzać dietę córki od szóstego miesiąca jej życia, ale też sięgnęłam właśnie po te słoiczki "pierwsza łyżeczka". Skład jest fenomenalny, a warzywka pochodzą z ekologicznych upraw.
ładoga

Re: wyprawka

Post autor: ładoga »

My też podajemy małemu słoiczki HiPP Pierwsza Łyżeczka. Jestem z nich bardzo zadowolona. Są to produkty ekologiczne, z certyfikatem BIO. Nie zawierają cukru. Można je kupić w sklepach takich jak Lidl czy Rossmann i nigdy nie ma żadnych problemów z ich dostępnością.
luśka98

Re: wyprawka

Post autor: luśka98 »

Oczywiście wózek w wyprawce pełni ważną funkcję więc warto poszukać takiego, który będzie z Wami już do końca. Ja wybrałam Riko basic pastel i zdecydowanie ten taki będzie. Dużym plusem wózka jest nie tylko praktycznośc i jakość, ale też cena. Mnie przekonał też tym że nadaje się na każdy teren.

marihuana uzależnienie
iśka

Re: wyprawka

Post autor: iśka »

ładoga pisze: ↑17 cze 2021, 11:06 My też podajemy małemu słoiczki HiPP Pierwsza Łyżeczka. Jestem z nich bardzo zadowolona. Są to produkty ekologiczne, z certyfikatem BIO. Nie zawierają cukru. Można je kupić w sklepach takich jak Lidl czy Rossmann i nigdy nie ma żadnych problemów z ich dostępnością.
Dokładnie, mnie przekonało w nich właśnie to, że nie są dodatkowo słodzone.
byśka

Re: wyprawka

Post autor: byśka »

My nie mieliśmy większego problemu z kompletowaniem wyprawki, dłużej zeszło się z wyborem wózka. Zamówiliśmy x-landera online na próbę i okazał się jeszcze ładniejszy niż na fotkach, poza tym jest funkcjonalny i bezpieczny dla dziecka, a to jest przecież najważniejsze

paski do spodni
ODPOWIEDZ