Wspólny wyjazd do pracy

Luźne rozmowy na różne tematy.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Wspólny wyjazd do pracy

Post autor: Kochana »

Witam serdecznie,
co sądzicie o wspólnych wyjazdach do pracy za granicę? Trafiłam ostatnio na stronę https://polandworkforce.com/francja-praca-dla-par/ i jak się okazało, Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce organizuje właśnie takie wyjazdy do pracy do Francji dla par. Co o tym myślicie? Warto się na taki wyjazd zdecydować?
Awatar użytkownika
Sibyl
Posty: 99
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:46

Re: Wspólny wyjazd do pracy

Post autor: Sibyl »

Teraz popularne są wyjazdy do Holandii .W tym celu możesz skorzystać z pośrednika takiego https://www.jobs.pl/praca-za-granica/holandia . Tam masz pewne oferty pracy. Wszystko na jasnych i klarownych warunkach bez żadnych kruczków!
Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.
Awatar użytkownika
lubika8
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2019, 13:29

Re: Wspólny wyjazd do pracy

Post autor: lubika8 »

Ja dużo informacji znalazłem na ten temat. Nie trzeba wcale dużo szukać.
[...] on był równie delikatny jak jesienny motyl czekajacy, aż zniszczy go pierwszy mróz.
Awatar użytkownika
Kleopatra01
Posty: 28
Rejestracja: 26 cze 2019, 20:50

Re: Wspólny wyjazd do pracy

Post autor: Kleopatra01 »

Zagraniczne wyjazdy do pracy obecnie są bardzo proste, ponieważ wszystko można mieć zorganizowane przez profesjonalne firmy - https://www.worknow.com.pl/. Oni pomagają załatwić posadę oraz wszelkie możliwości jakie niesie ze sobą praca dla opiekunek w Niemczech. Nie trzeba się już martwić ani o dojazd, ani zakwaterowanie czy wyżywienie. Dzięki temu wszystkie zarobione pieniądze można sobie odłożyć na konto i zabrać ze sobą do Polski po powrocie.

minecraft huśbox solo 2 odc 1
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 136
Rejestracja: 23 sie 2019, 16:13

Re: Wspólny wyjazd do pracy

Post autor: suzzi »

A czy ktoś z was pracuje może w Wielkiej Brytanii? Jak wam się podoba w Anglii? Moja koleżanka już od długiego czasu pracuje właśnie w tym kraju i jest zadowolona. Chociaż zastanawiała się ostatnio jak starać się o zwrot podatku z uk. Z tego co mówiła chyba wybierze się do firmy https://www.tax-pol.pl/uslugi/wielka-br ... -brytanii/ , ponoć doskonale znają się w tym zakresie.
Awatar użytkownika
Paulana4
Posty: 78
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:42

Re: Wspólny wyjazd do pracy

Post autor: Paulana4 »

Myślę, że jest to bardzo popularne ale wśród studentów. Tak można poznać wielu ciekawych ludzi, spędzić bardzo fajny czas za granicą, pozwiedzać i przede wszystkim zarobić. Ja jakbym wróciła do czasów studenckich to na pewno skorzystałabym z takiej możliwości. Najłatwiej jak już znacie kogoś kto organizuje takie wyjazdy, może sami macie kogoś z rodziny za granicą kto załatwi wam pracę. Tu trzeba załatwić tani transport i w sumie tyle, resztę już pewnie załatwią na miejscu. Ja ostatnio trafiłam na loty do Paryża, myślę, że do innych miast też można spokojnie ogarnąć. Pomyślcie więc o samolocie jako o opcji na dostanie się za granicę.
Awatar użytkownika
kolorowa
Posty: 23
Rejestracja: 16 wrz 2019, 20:51

Re: Wspólny wyjazd do pracy

Post autor: kolorowa »

W wielu pracach jest wymagany odpowiedni strój, odzież. Wiem, że tutaj link uda się znaleźć obuwie, które się sprawdzi na budowie i w gorszych warunkach. Jak tylko chce się zadbać o swoje bezpieczeństwo i komfort to warto na takie postawić.
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Re: Wspólny wyjazd do pracy

Post autor: aleks »

Najczęściej szukam pracy w specjalnych agencjach. Ofert jest dużo wiecej niż w gazetach, czy nawet internecie. Obecnie pracuję w firmie, na którą trafiłem dzięki agencji pracy MG Solutions. Jesli jesteście na etapie szukania pracy - czy to w Polsce, czy za granicą, to warto zgłosić się właśnie do nich. Na pewno znajdą pracę szytą na waszą miarę.
lejśka

Re: Wspólny wyjazd do pracy

Post autor: lejśka »

ja też moją obecną pracę znalazłam w agencji pracy Dolce Vita :) u nich znajdziecie pracę w Niemczech polegającą na opiece nad osobami starszymi. Oferują bardzo korzystne warunki finansowe, są premie za pracę w okresie świątecznym, umowa i pensje wypłacane zawsze o czasie.
Awatar użytkownika
Liza
Posty: 40
Rejestracja: 03 paź 2019, 9:53

Re: Wspólny wyjazd do pracy

Post autor: Liza »

Obecnie można znaleźć agencję pracy, która oferuje w jednej firmie pracę dla mężczyzn i kobiet. Ja czytałam o PrismaWorx. Oferują pracę w magazynach, przy produkcji czy przy kurczakach w Holandii i w Belgii. Plusem jest stabilne zatrudnienie, regularna wypłata i praca na godziny. Obowiązków nigdy nie zabraknie, więc można sporo zarobić. Poza tym jest zakwaterowanie w domkach.
ODPOWIEDZ