Toaleta przenośna skąd?

Luźne rozmowy na różne tematy.
sośk

Toaleta przenośna skąd?

Post autor: sośk »

Gdzie taką toaletę mogę wynająć? Macie godne polecenia firmy, jak się to mniej więcej prezentuje cenowo? Głównie mnie interesuje teren Poznania.
Awatar użytkownika
terranio
Posty: 5
Rejestracja: 17 lip 2020, 19:27

Re: Toaleta przenośna skąd?

Post autor: terranio »

Nie raz już korzystałem dlatego chętnie polecę. I nie na znaczenia lokalizacja bo ja w innej części Polski chciałem ale widzę, że i w Poznaniu działają https://wcserwis.pl/toaleta-przenosna-poznan/ . To właśnie ta firma WC Serwis. I na pewno pod Poznań czy dalej dowiozą, nie ma znaczenia czy interesuje Cię wynajem toalet Grodzisk Wielkopolski czy jeszcze dalej. Pod tym względem są niezawodni. Ale mają oddziały po całym kraju, to dlatego. Toalety zadbane, odpowiednio wyposażone, na bieżąco serwisują. W ofercie różne modele do wyboru, także dla osób niepełnosprawnych czy na imprezy w wyższym standardzie.
Awatar użytkownika
matylka
Posty: 244
Rejestracja: 23 gru 2019, 10:40

Re: Toaleta przenośna skąd?

Post autor: matylka »

Powiem ci, ze w tym temacie to najlepszą z możliwych opcji będzie skorzystanie z porównywarki ofert: wcexpress.pl Znajdziesz tutaj firmy oferujące toalety przenośne na terenie całej Polski. Możesz porównać oferty, ceny i wybrać coś, co najbardziej cię zainteresuje. Ja sama korzystam z tej wyszukiwarki i dla mnie to strzał w dziesiątkę.
ODPOWIEDZ