studnie głębinowe

Luźne rozmowy na różne tematy.
Heniuś82333

studnie głębinowe

Post autor: Heniuś82333 »

Witam, szukam firmy, która zrobi dla mnie studnie głebinowe Ustroń. Nie wiem która firma zajmuje się takimi rzeczami, więc mam nadzieje, że ktoś z Was doradzi mi coś w tej kwestii. Korzystaliście kiedyś z usług takich firm?
bójka

Re: studnie głębinowe

Post autor: bójka »

No wiecie, jak macie coś takiego instalować, to Watermark pompy głębinowe wam się przydadzą. Nie, żebym chciała się jakoś tu wymądrzać, ale mam wrażenie, że to będzie dla was naprawdę okej. Wiele firm tu ma swoje produkty, niektóre są polskie, inne nie. Na pewno jedna jest to rozwiązanie dla tych, którzy się nie boją.
Romuś

Re: studnie głębinowe

Post autor: Romuś »

Oczywiście gdy zależy nam na tym aby mieć własną wodę to na początku na pewno musimy się więcej postarać i wtedy już taka studnia można powiedzieć, że będzie bezobsługowa. Ja jestem zdania, że również doskonałym rozwiązaniem jest posiadanie właściwego zestawu hydroforowego.
Wąsaty

Re: studnie głębinowe

Post autor: Wąsaty »

Faktycznie studnia głębinowa to jest doskonałe rozwiązanie i ja również zdecydowałem się na posiadanie takiej instalacji wodnej. Muszę przyznać, że bardzo podoba mi się to co przeczytałem na stronie https://www.dostudni.pl/jak-wyczyscic-z ... ,b159.html i faktycznie samo czyszczenie hydroforu jest czymś bardzo ważnym.
ODPOWIEDZ