samochód zastępczy

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
Damian92
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2022, 14:35

samochód zastępczy

Post autor: Damian92 »

Jak załatwić samochód zastępczy z ubezpieczenia? Jak długo trwa cała procedura i na jak długo mogę uzyskać tego typu samochód? Mój stoi w warsztacie a bez samochodu, moja praca jest mocno utrudniona. Dlatego myślę o wynajęciu samochodu zastępczego, zastanawiam się tylko od czego zacząć. Czy ktoś z Was orientuje się w tym temacie? Czy możecie coś doradzić?
cdsafca

Re: samochód zastępczy

Post autor: cdsafca »

szukam rozwiązania problemu związanego z przewozami krajowymi i międzynarodowymi dla firm. Jestem właścicielem firmy, która zajmuje się transportem osób i towarów. Zazwyczaj korzystam z usług przewoźników, ale ostatnio zacząłem szukać alternatywnych rozwiązań.
Awatar użytkownika
weronica
Posty: 68
Rejestracja: 01 mar 2020, 12:44

Re: samochód zastępczy

Post autor: weronica »

W najgorszym razie kiedy nie przysługuje Ci samochód zastępczy możesz przecież wynająć samochód. Dobrych wypożyczalni jest wiele a taka najbardziej polecana przez klientów to chyba Comfortcar. Możesz o nie poczytać na tej stronie https://www.inyourpocket.com/krakow/com ... ow_169123v bo są tam najważniejsze informacje zawarte
kropkaa

Re: samochód zastępczy

Post autor: kropkaa »

Ja tam lubię nowinki samochodowe, dlatego różnego rodzaju modele mnie interesują. I na przykład model Citroen AMI 2022 – charakterystyka, cena, informacje - to mnie interesuje. Macie jakieś wskazówki? Mogłabym sama sprawdzić i pewnie to zrobię, ale nie ma to jak wymiana doświadczeń…. Będzie to dla mnie niesamowicie pomyślne.
ODPOWIEDZ