Rekuperator w domu

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
Alojza-74
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2020, 10:07

Rekuperator w domu

Post autor: Alojza-74 »

Hej. Czy uważacie, że inwestycja w rekuperator jest opłacalna? W ofercie Centrum Rekuperacji przeczytałam, że taki element zwiększa efektywność wentylacji. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
wladyslaw
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2020, 16:36

Re: Rekuperator w domu

Post autor: wladyslaw »

Dzięki rekuperatorowi możesz też obniżyć koszt energii potrzebnej do ogrzania domu. Ja jestem zdania, że warto w taki element zainwestować, a montaż rekuperatora zlecić fachowcom z Centrum Rekuperacji, bo to specjaliści od tego rodzaju instalacji.
Awatar użytkownika
modeljeden
Posty: 123
Rejestracja: 23 wrz 2019, 22:09

Re: Rekuperator w domu

Post autor: modeljeden »

Ja polecam firmę Bartosz https://bartoszwentylacja.com.pl/oferta/rekuperatory/ , firma ma niezwykle duże doświadczenie jeśli chodzi o dobór urządzeń wentylacyjnych. To bardzo ważne by cała wentylacja działała sprawnie i optymalnie jeśli chodzi o koszty, najważniejszy jest wybór serca centrali, firma zajmie się także montażem oraz serwisem, to bardzo ważne również z punktu widzenia prawidłowego działania przez lata. Wybierając rekuperacje oszczędzimy też trochę na ogrzewaniu, dzięki funkcji odzyskiwania ciepła.
Awatar użytkownika
Paulana4
Posty: 78
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:42

Re: Rekuperator w domu

Post autor: Paulana4 »

Nie jest to oczywiście nic obowiązkowego, nie musicie kupować wentylacji mechanicznej, ale jak dla mnie to warto, na prawdę warto. Wentylacja mechaniczna to sporo plusów, ale jak tylko zależy wam na odzysku ciepła to nie opłaca się to, wentylacja mechaniczna to komfort, zdrowie rodziny i zdrowie samego domu i to mnie przekonało. Ja tak powierzyłam wentylacje mechaniczną firmie Erco Łódź, wszystko super poszło.
gdyś

Re: Rekuperator w domu

Post autor: gdyś »

Oczywiście, rekuperacja oznacza większe oszczędności, bo jednak mamy odzysk ciepła, wiec nie trzeba aż tak grzać, by w domu było ciepło. Montażem klimatyzacji zajęła się u nas firma Klima-Premium https://www.klima-premium.pl/produkty/rekuperacja z Warszawy. Nie tylko posiadają wysokiej jakości sprzęt, ale również oferują profesjonalne doradztwo. Rekuperacja działa u nas doskonale, nie mamy na co narzekać, polecam.
dałarojn

Re: Rekuperator w domu

Post autor: dałarojn »

Rekuperator to nowoczesne rozwiązanie, które przynosi wiele korzyści i oszczędności, dlatego jak najbardziej uważam, że warto w nie inwestować. Natomiast zawsze przy tego typu przedsięwzięciach, warto skonsultować się ze specjalistami, którzy dokładnie wytłumaczą, jak wygląda cały proces doboru i montażu systemu, oraz będą odpowiadać na wszelkie pojawiające się pytania, na każdym etapie prac. Polecam zgłosić się do firmy Grund z Chorzowa: https://www.grundinstalacje.pl/rekuperatory która doskonale porusza się w temacie nowoczesnych, oszczędnych instalacji. Ich fachowe doradztwo na pewno wiele rozjaśni niejednej osobie i pozwoli w pełni wykorzystać dostępne technologie.
kubuś544

Re: Rekuperator w domu

Post autor: kubuś544 »

Rozwiązań z zakresu rekuperacji nie mogło zabraknąć i u nas, ponieważ jest to dosyć nowoczesny patent. We wdrożeniu tego projektu wsparcia udzielili https://www.hojero.pl , którzy okazali się absolutnymi fachowcami. Z resztą chcieliśmy pójść za trendem. Co sądzicie o ofercie?
ODPOWIEDZ