Probiotyki

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
karolina
Posty: 100
Rejestracja: 19 cze 2019, 14:07

Probiotyki

Post autor: karolina »

czy stosujecie je teraz? podobno w casie pandemii powinno się jeszcze bardziej dbać o jelita..
Awatar użytkownika
Kaniula
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2020, 2:18

Re: Probiotyki

Post autor: Kaniula »

Niestety nie stosuję probiotyków. Nie pomogę Ci.
"Nie dawaj noża głupiemu i pijanemu."
Awatar użytkownika
praktyczna
Posty: 66
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:41

Re: Probiotyki

Post autor: praktyczna »

Wiem że warto stosować probiotyki podczas antybiotykoterapii ale ważna jest także dieta i uważam że warto sprawdzić co jeść przy antybiotyku albo po prostu zapytać o to lekarza
Awatar użytkownika
misiowa
Posty: 52
Rejestracja: 02 sty 2020, 21:51

Re: Probiotyki

Post autor: misiowa »

ja juz od dluzszego czasu stosuje diflos, i dla siebie i dla dzieci, sprawdza sie wiec nie mam zamiaru kombinowac z innymi :) cenowo tez fajnie wychodzi
Awatar użytkownika
weronica
Posty: 68
Rejestracja: 01 mar 2020, 12:44

Re: Probiotyki

Post autor: weronica »

A wiesz że ja na ceny nie patrzyłam? Po prostu zawsze kupuję polecony w aptece probiotyk dla dorosłych albo taki jaki mi lekarz zaleci
g loolł

Re: Probiotyki

Post autor: g loolł »

karolina pisze: ↑11 maja 2020, 7:28 czy stosujecie je teraz? podobno w casie pandemii powinno się jeszcze bardziej dbać o jelita..
Tak, ale to nie tylko podczas pandemii ale w ogóle bo przeciez mówi się ze jelita to jest drugi mózg i mają wpływ na cały organizm jeśli źle działają dlatego lepiej do tego nie dopuszczać
łagocka

Re: Probiotyki

Post autor: łagocka »

praktyczna pisze: ↑28 maja 2020, 19:10 Wiem że warto stosować probiotyki podczas antybiotykoterapii ale ważna jest także dieta i uważam że warto sprawdzić co jeść przy antybiotyku albo po prostu zapytać o to lekarza
Masz rację, rzeczywiście tak jest i dlatego ja kupuję w razie potrzeby proctolact. Pomaga w utrzymaniu prawidłowej równowagi mikroflory jelit oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego, a w szczególności końcowego odcinka czyli odbytu i odbytnicy.
ODPOWIEDZ