Klimatyzacja

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
Sarina_73
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2022, 20:59

Klimatyzacja

Post autor: Sarina_73 »

Wiem, że klimatyzacja to nie jest coś, co jest super dla zdrowia. Można się schłodzić, ale takie różnice temperatur, mogą powodować przeziębienia. A jednak ani jestem w stanie funkcjonować bez klimatyzacji latem. Mam ją w pracy, mam ją w samochodzie i mam ją w domu. Afrykańskie upały wykluczają mnie z normalnego funkcjonowania. Klimatyzacja ratuje mi życie. A jak Wy macie?
bliznii

Re: Klimatyzacja

Post autor: bliznii »

Ja się na tym nie znam, a mąż dopiero ogarnia kurs montażu klimatyzacji , ale jak już zdobędzie uprawnienia, chętnie po prostu Wam to wykona, albo porozmawiamy o tym. Wcześniej nie chcę Was wprowadzać w błedne informacje, dlatego nie będę za dużo pisać.

kardioline inhalator opinie
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 45
Rejestracja: 25 maja 2019, 8:13

Re: Klimatyzacja

Post autor: kasiunia »

Klimatyzację stosuje się dzisiaj dośc powszechnie w nowo budowanych domach jednorodzinnych a także w obiektach takich jak biura czy sklepy. Oczywiście rodzaje zastosowanych urządzeń bardzo różnią się od siebie. W domach najczęściej ma zastosowanie klimatyzacja ścienna natomiast w obiektach komercyjnych naczęściej stosowana jest klimatyzacja split .Warto poznać te urzadzenia przed podjęciem decyzji.
ojeka

Re: Klimatyzacja

Post autor: ojeka »

U nas będzie poważna inwestycja, a mianowicie w Willi Florydzie https://www.mgprojekt.com.pl/willa-floryda-3 i to o numerze 3 mam do założenia klimatyzację z rekuperacją. Już się obawiam kosztorysu MG Projekt. Mam tylko nadzieję, że uda Wam się to jakoś powiązać, jakoś się nad tym zastanowić i mi pomożecie.
Awatar użytkownika
otherside
Posty: 327
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:48

Re: Klimatyzacja

Post autor: otherside »

Jeżeli zastanawiasz się, kto może profesjonalnie zająć się montażem klimatyzacji lub pompy ciepła, warto sprawdzić ofertę dostępną na stronie https://www.climapolska.com.pl/powietrzne-pompy-ciepla/. Ich szeroki zakres usług sugeruje, że z łatwością udzielą wam potrzebnych porad. Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami na ich temat.
ODPOWIEDZ