Fizjoterapia

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 54
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:08

Fizjoterapia

Post autor: heniutek »

Jest taka sprawa - potrzebna będzie dla mojej cioci bardzo dobra fizjoterapia Warszawa. Wynika to z faktu, iż szykuje się do zabiegu operacyjnego, po którym obowiązkowa będzie fizjoterapia. Ze względu na długie terminy jest konieczność, by terminy zarezerwować sobie jak najszybciej. Co ciekawe, skierowanie na zabiegi już ma, jednakże chciałaby się zapisać prywatnie, by jak najszybciej już można było rozpocząć zabiegi po zapisie.
Awatar użytkownika
wip22
Posty: 3
Rejestracja: 05 gru 2019, 15:23

Re: Fizjoterapia

Post autor: wip22 »

Dobry fizjoterapeuta to podstawowa rzecz w takich okolicznościach.
masazlodz.pl - masaż łódź
Awatar użytkownika
Queash
Posty: 15
Rejestracja: 08 sty 2020, 9:42

Re: Fizjoterapia

Post autor: Queash »

Słuchajcie, jeśli kogoś z was interesuje na prawdę profesjonalna i godna polecenia fizjoterapia łódź , polecam wam zajrzeć na stronę firjoterapialodz.com. Moim zdaniem na prawdę warto jest się tu zapisać, pracują tu najlepsi specjaliści i na pewno nie pożałujecie tej decyzji
Awatar użytkownika
Gustav
Posty: 36
Rejestracja: 21 lut 2020, 14:35

Re: Fizjoterapia

Post autor: Gustav »

Mi udało się znaleźć jeszcze inne, bardzo korzystne dla zdrowia i dobrego samopoczucia wyjście. Zakupiłem matę masującą marki Casada, która bardzo skutecznie pomaga przy bólach mięśni, stawów czy głowy. Ma też działanie relaksacyjne. Urządzenie wykorzystuje profesjonalne, sprawdzone techniki masażu, ośmielę się powiedzieć wprost, że w dużej mierze jest w stanie zastąpić wizyty u fizjoterapeuty.
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 19
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fizjoterapia

Post autor: ectatend »

Szczerze mówiąc to też ostatnio szukałam sprawdzonego fizjoterapeuty. Po dłuższych poszukiwaniach znalazłam fizjoterapia bielany Evital. Mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z efektów współpracy.

colway kolagen cena
Awatar użytkownika
Rofie
Posty: 41
Rejestracja: 22 mar 2020, 19:24

Re: Fizjoterapia

Post autor: Rofie »

Czy ktoś z Was pracuje w zawodzie fizjoterapeuty? Wybieracie się może jakoś w najbliższym czasie na kurs/szkolenie z metody BeBo https://www.beckenboden.com/pl/? Na pewno słyszeliście. Chodzi o trening mięśni dna miednicy, pomagający w problemach z nietrzymaniem moczu.
Awatar użytkownika
Tadek443
Posty: 60
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:05

Re: Fizjoterapia

Post autor: Tadek443 »

fizjoterapeuta sportowy łódź to polacana przeze mnie klinika rehabilitacji. Mieałem problemy z kręgosłupem, mają oni nowoczesną metodę tergumed . Czuje się dzięki nim o wiele lepiej, nie mam problemów z poruszaniem się już po kilku wizytach w tej placówce.
Awatar użytkownika
Pamela
Posty: 158
Rejestracja: 28 lut 2020, 17:52

Re: Fizjoterapia

Post autor: Pamela »

warto miec namiary na dobrych lekarzy - fizjoterapeutów, ortopedów itp. Tutaj http://www.rehabilitacje.org można szybko zarejestrowac sie na taką wizyte specjalistyczną. Mają najtanszy rezonans w całej Małopolsce. Ja bardzo cenie sobie lekarza ortopede - pana Rafała Więcka bo to lekarz z duzym doświadczeniem
Węzeł

Re: Fizjoterapia

Post autor: Węzeł »

Jeżeli zależy wam na bardzo dobrej fizjoterapii, to polecam wam, żebyście się zapoznali z Centrum Medycznym Gamma. Z tego co wiem, to mają dwie placówki, jedna na Żoliborzu, a druga na Mokotowie. Tam możecie liczyć na profesjonalne podejście do pacjenta oraz na pełną obsługę zdrowotną.
Tośśka

Re: Fizjoterapia

Post autor: Tośśka »

Rofie pisze: ↑13 sie 2020, 0:14 Wybieracie się może jakoś w najbliższym czasie na kurs/szkolenie z metody BeBo Na pewno słyszeliście. Chodzi o trening mięśni dna miednicy, pomagający w problemach z nietrzymaniem moczu.
Dzień dobry. Czy ten trening jedynie pomaga? Nie jest w stanie wyeliminować tego problemu? Od kilku dni mam problem z trzymaniem moczu. Musiałam nawet zamówić wkładki tena maxi night https://inkontynencja.eu/kobiety/71-190 ... night.html, bo w nocy jest najgorzej. Mam umówioną wizytę lekarską dopiero za tydzień. Powiedzcie proszę coś więcej o tej metodzie BeBo.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Fizjoterapia

Post autor: Kochana »

A kto z Was planuje w najbliższym czasie otworzyć własny gabinet fizjoterapii i rehabilitacji? Jeśli są tutaj takie osoby, to na pewno przyda się Wam jakiś fajny kalendarz fizjoterapeuty ;) Na pewno ułatwi Wam on organizację Waszej pracy i spotkania z pacjentami ;)
Violuśka

Re: Fizjoterapia

Post autor: Violuśka »

Czasami bywa tak ,że nasze zdrowie trochę niedomaga. Szczególnie po zabiegach operacyjnych wskazane jest by odbyć rehabilitację. Na szczęście nasza przychodnia osiedlowa ma także gabinet rehabilitacyjny więc tam można te zabiegi realizować. Tam także przechodzimy wszelkie badanie fizjoterapeutyczne oraz wszelkiego rodzaju zabiegi i ćwiczenia. Widzę ,że zaszły w przychodni znaczne zmiany bo wprowadzono nowy program do obsługi gabinetu i pacjentów.
Gawron

Re: Fizjoterapia

Post autor: Gawron »

Interesującym aspektem prywatnych ośrodków zdrowotnych jest ich elastyczność w dostosowywaniu oferty do indywidualnych potrzeb pacjentów. Na stronie https://zdrowie.pzu.pl/ można znaleźć informacje o różnych programach zdrowotnych, które są dostosowane do specyficznych wymagań, jak np. programy dla sportowców czy seniorów.
ODPOWIEDZ