Części do wózków widłowych

Luźne rozmowy na różne tematy.
Bożena

Części do wózków widłowych

Post autor: Bożena »

Jeśli wasz wózek widłowy odmówił posłuszeństwa to koniecznie zainwestujcie w dobrej jakości części zamienne. Na stronie https://sklep.manitou.pl/ możecie znaleźć bardzo szeroki wybór asortymentu, który można zakupić w bardzo dobrej cenie. Zamawiając do godziny 12 macie pewność, że wasza wysyłka zostanie wysłana tego samego dnia. Sklep dysponuje szerokim asortymentem - począwszy od niewielkich śrub czy nakrętek na elementach osprzętu kończąc.
Jakub Król

Re: Części do wózków widłowych

Post autor: Jakub Król »

A ja właśnie zastanawiam się nad tym czy wózek kupić czy zdecydować się na wynajem sprzętu. Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii? Początkowo myślałem o zakupie, ale widzę na stronie https://gizo.pl/, że istnieje możliwość wynajmu i bardzo mnie to zaciekawiło. Przyznam, że nie potrzebują sprzętu na co dzień. Jest to raczej właśnie okazjonalnie, max kilka razy w miesiącu stąd zastanawiam się co będzie dla mnie bardziej korzystne. Szczególnie, że rzadko się zdarza tak, że ten podnośnik potrzebny jest "na już", raczej wiem z wyprzedzeniem kiedy by się przydał. Doradzicie?
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Części do wózków widłowych

Post autor: Kochana »

Skoro już mowa tutaj o różnych częściach do wózków widłowych, to sądzę, że może Was zaciekawić artykuł na stronie internetowej https://www.logistyka.net.pl/aktualnosci/item/92249. Dowiecie się z niego między innymi czym różnią się między sobą takie części do wózków widłowych oryginalne, od producenta od takich części zamiennych zamawianych z Chin. A Wy zazwyczaj na jakie części stawiacie?
ODPOWIEDZ