Obsługa prawna działalności gospodarczej

Podatki - jak i kiedy płacić, jak nie płacić. Porady prawne, rozwiązania problemów prawnych.
Awatar użytkownika
Bogumir-97
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2020, 6:06

Obsługa prawna działalności gospodarczej

Post autor: Bogumir-97 »

Witajcie, szukam biura rachunkowego w Łodzi, które jednocześnie mogłoby mi pomóc w obsłudze prawnej. Prowadzę działalność związaną z tworzeniem muzyki oraz tekstów piosenek i zależy mi na kimś, kto zna się na prawach autorskich. To niestety olbrzymi problem w mojej branży.
Awatar użytkownika
Dorosława
Posty: 4
Rejestracja: 11 lip 2019, 10:23

Re: Obsługa prawna działalności gospodarczej

Post autor: Dorosława »

Ja polecam biuro Biznes Ekspert. Świadczą kompleksowe usługi i dają gwarancję bezpieczeństwa. Ceny są na prawdę przystępne.
Awatar użytkownika
Liza
Posty: 40
Rejestracja: 03 paź 2019, 9:53

Re: Obsługa prawna działalności gospodarczej

Post autor: Liza »

Obsługa prawna firm to bardzo szerokie pojęcie, dlatego najlepiej współpracować z jakimś doświadczonym adwokatem. Obsługą prawną w Krakowie zajmuje się http://www.migas-adwokat.pl/ . Pomoże w takich kwestiach jak prawo pracy (także umowy dla pracowników), prawo windykacyjne czy prawo gospodarcze. W razie potrzeby reprezentuje klientów w sądzie.
Wiesław

Re: Obsługa prawna działalności gospodarczej

Post autor: Wiesław »

Faktycznie takie kwestie są niezwykle ważne i moim zdaniem również dość istotną sprawą jest to, że wielu z nas zapewne myśli o założeniu spółki za granicą kraju. Ja już to zrobiłem i tak naprawdę dzięki firmie Thompson&Stein nie muszę się martwić o opiekę prawną oraz podatkową.
tokł

Re: Obsługa prawna działalności gospodarczej

Post autor: tokł »

Mamy taką obsługę prawną, bez niej byłoby nam ciężko. Obecnie zajmuje się nią prawnik, którego znaleźliśmy przy pomocy tej wyszukiwarki: https://www.doprawnika.pl/ W niej wystarczy wpisać wasze miasto, lokalizację, no i jeszcze branżę. Bazę firm mają ogromną, więc tak jak mi, wam również wskoczy cała lista specjalistów.
żżż

Re: Obsługa prawna działalności gospodarczej

Post autor: żżż »

My korzystamy z usług obsługi prawnej, którą udziela nam firma windykacyjna Profit Inkaso https://profitinkaso.eu/obsluga-prawna/ z Tych. Pierwszy raz skorzystaliśmy z ich usług, gdy potrzebowaliśmy pomocy z windykacją naszych należności. Przy tym zadaniu okazali się niesamowicie skuteczni, pracowali szybko. Po tym zdecydowaliśmy się na obsługę prawną z ich strony. To kompetentni i rzetelni fachowcy, znają się na tym, co robią, mają usługi w korzystnych cenach, polecam.
Rossieł

Re: Obsługa prawna działalności gospodarczej

Post autor: Rossieł »

Na przykład kompleksową obsługą przedsiębiorców zajmuje się kancelaria prawna https://jkp.legal/. Współpraca jest OK, to znaczy od A do Z. Różne dziedziny prawa, wsparcie na każdym etapie konfliktu, współpraca po prostu z doświadczonymi prawnikami. To się przekłada na bardzo komfortową jakoś obsługi
ośk

Re: Obsługa prawna działalności gospodarczej

Post autor: ośk »

No my bez obsługi prawnej mielibyśmy strasznie ciężko, zanim zdecydowaliśmy się kogoś zatrudnić, to i tak non stop lataliśmy do prawnika. Obecnie korzystamy już z usług kancelarii adwokackiej adwokata Tomasza Polaczy https://adwokatpolaczy.pl/specjalizacje ... rcow.htmll w Katowicach. To jest rzetelny i kompetentny specjalista, zna się na tym, co robi, ma korzystne ceny, polecam go serdecznej.
ominn

Re: Obsługa prawna działalności gospodarczej

Post autor: ominn »

My nie mamy stricte obsługi prawnej, ale mamy sprawdzoną specjalistkę, która pomaga nam z różnymi sprawami i także problemami prawnymi. Korzystamy z usług kancelarii adwokackiej dr Kingi Karsten https://www.karsten.pl/specjalizacje/kl ... dywidualni z Krakowa i serdecznie ją polecamy. To świetnie przygotowana specjalistka, ma ogromną wiedzę i potrafi ją wykorzystać. Chodzimy do niej z każdą sprawą natury prawnej i zawsze jest nam udzielona profesjonalna pomoc, czy po prostu porada prawna. Ma korzystne stawki cenowe.
kopi

Re: Obsługa prawna działalności gospodarczej

Post autor: kopi »

Od samego początku naszej działalności korzystamy z obsługi prawnej. Adwokat Krzysztof Bienias https://adwokatbienias.pl/obsluga-przedsiebiorcow/ z kancelarii adwokackiej w Grójcu pomógł nam założyć naszą spółkę i dalej nas wspiera w różnych sprawach prawnych. Działa natychmiastowo, wie, jak zareagować, by szybko rozwiązać dany problem prawny. To doświadczony specjalista, który doskonale zna się na literze prawa i faktycznie potrafi pomóc. Ma szeroki zakres usług i atrakcyjne ceny, polecam.
miak

Re: Obsługa prawna działalności gospodarczej

Post autor: miak »

Z takiej obsługi prawnej korzystamy od kilku lat. Nawiązaliśmy wtedy współpracę z Kancelarią Adwokacką Adwokata Przemysława Kowalewskiego https://pkowalewski.pl/ w Szczecinie. To rzetelne miejsce, pracują tam specjaliści, którzy są wysoce wykwalifikowani, znają się na różnych dziedzinach prawa. Są terminowi, mają korzystne stawki cenowe, naprawdę warto skorzystać z ich usług. Ich pomoc jest nieoceniona, są godni polecenia, dzięki nim nie tracimy czasu na błahostki.
Grzegorz

Re: Obsługa prawna działalności gospodarczej

Post autor: Grzegorz »

W Ełku kancelarię prowadzi mecenas Paweł Odolecki - http://adwokatodolecki.elk.pl/. Świadczy on doraźną pomoc prawną, a także można podpisać z nim umowę na stałą współpracę. Pomaga w zakresie prawnym różnego typu firmom i przedsiębiorcom. Jego kancelaria udziela porad prawnych, sporządza umowy, opinie prawne, pisma procesowe, reprezentuje klienta przez sądami wszystkich instancji oraz organami administracji publicznej. Każdą sprawą zajmuje się profesjonalnie, rzetelnie i z zaangażowaniem. Świadczy usługi prawne, na najwyższym poziomie.
ODPOWIEDZ