Polecam Szymon Juros Psychoterapia/Szkolenia

Daj nam znać, z jaką firmą polecasz współpracować i jaki przedsiębiorca oferuje najatrakcyjniejsze warunki. Pomóc innym zdecydować!
Adrianna

Polecam Szymon Juros Psychoterapia/Szkolenia

Post autor: Adrianna »

Cześć, czy macie jakieś opinie na temat firmy...
K.T.

Re: Nie polecam Szymon Juros Psychoterapia/Szkolenia

Post autor: K.T. »

Byłam u Pana Szymona Jurosa na 3 wizytach. Dopiero na ostatniej wizycie powiedział mi jak to wygląda u niego organizacyjnie. Decydując się na terapię ustalamy konkretny dzień i godzinę i w żaden sposób nie mogę tego zmienić. Nie mogę odwołać ani przesunąć wizyty , bo nawet jak się nie stawię to muszę za nią zapłacić. Na wakacje najlepiej jak bym jechała w tym samym terminie co on. Pan Szymon natomiast może odwołać w każdej chwili. Jak usłyszałam ten absurd szybko zrezygnowałam z jego usług. Poczułam się oszukana i naciągnięta. Nie powiedział mi tego na pierwszej wizycie tylko dopiero na trzeciej. Jako terapeuta przez te 3 wizyty niewiele z siebie dawał, patrzył tylko na zegarek, żebym czasem nie została minutę dłużej niż wyznaczony czas. Teraz mam super terapeutkę , zawsze mogę przełożyć lub odwołać wizytę, a czasem nawet zostaję dłużej jak jest taka potrzeba. Pana Jurosa NIE POLECAM
ODPOWIEDZ