nadawanie paczek przez internet

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Awatar użytkownika
outy
Posty: 102
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:50

nadawanie paczek przez internet

Post autor: outy »

Gdzie najtaniej będzie nadać paczkę, na poczcie czy przez kuriera? Jak to jest z brokerami kurierskimi? Znajomi mówią że lepiej z nich korzystać bo przesyłki są tańsze. Czy to prawda?
Awatar użytkownika
jonitka
Posty: 111
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:06

Re: nadawanie paczek przez internet

Post autor: jonitka »

Twoi znajomi dobrze mówią. Faktycznie dzięki brokerom kurierskich można nadać tanie palety czy inne przesyłki . Dlatego są oni tak popularni. Dodatkowym atutem jest to ,że nie trzeba tracić czasu na stanie w kolejkach by nadać przesyłkę, wystarczy to zrobić przez stronę internetową co jest dużo wygodniejsze

obrabiarka karuzelowa
Awatar użytkownika
Rui
Posty: 80
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:17

Re: nadawanie paczek przez internet

Post autor: Rui »

Ostatnio trochę się dopytywałam w kwestii brokerów kurierskich i faktycznie wiele osób ich poleca i z nich korzysta. Na przykład tego https://www.ebox24.pl/, gdzie jest tani kurier . Muszę sama wypróbować, tym bardziej że zbliża się czas kiedy będę wysyłać paczki z prezentami do rodziny
Awatar użytkownika
AnnnaW
Posty: 85
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:39

Re: nadawanie paczek przez internet

Post autor: AnnnaW »

To już chyba nie czasy poczty polskiej, ja wysyłam wszystko przez kurierów. Ci mają szeroką ofertę, są bardzo elastyczni i szybko dostarczają przesyłki. Ja jestem bardzo zadowolona z współpracy, mam swój sklep internetowy. Bez problemu można także znaleźć tanie palety. Firm do tanich przesyłek na paletach nie brakuje.
Awatar użytkownika
xpo
Posty: 20
Rejestracja: 21 lip 2020, 10:47

Re: nadawanie paczek przez internet

Post autor: xpo »

W moim przypadku najwygodniej jest nadawać paczki online, ponieważ troszkę ich jest i spokojnie w siedzibie firmy, bez wychodzenia mogę je nadać. Korzystamy sobie od jakiegoś czasu z usług CzechLogistic Posiadają m.in. zwrot pobrań na konto w walucie lokalnej lub na życzenie klienta po przewalutowaniu na złoty i są bardzo profesjonalni.
ODPOWIEDZ