Jak sprawdzić finansową wiarygodność?

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Awatar użytkownika
karolina
Posty: 100
Rejestracja: 19 cze 2019, 14:07

Jak sprawdzić finansową wiarygodność?

Post autor: karolina »

Wiecie w jaki sposób sprawdzić czy dany partner biznesowy będzie wiarygodny i wypłacalny? Może sprawdzić go na liście dłużników wystarczy?
Awatar użytkownika
praktyczna
Posty: 66
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:41

Re: Jak sprawdzić finansową wiarygodność?

Post autor: praktyczna »

Pewnie warto zrobić tona kilka sposobów ale lista dłużników jest jednym z nich i warto sprawdzać czy nie ma tam Twojego partnera biznesowego
Winył

Re: Jak sprawdzić finansową wiarygodność?

Post autor: Winył »

karolina pisze: ↑10 lis 2020, 13:58 Wiecie w jaki sposób sprawdzić czy dany partner biznesowy będzie wiarygodny i wypłacalny? Może sprawdzić go na liście dłużników wystarczy?
No właśnie ja mam nieco inne pytanie, orientujecie się, czy wonga sprawdza historię pożyczkobiorcy w jakichś bazach?
oewonga_pożyczki

Re: Jak sprawdzić finansową wiarygodność?

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
sprawdzamy wiarygodność kredytową w następujących bazach danych: ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A., Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A. i Biuro Informacji Kredytowej S.A.
Pamiętaj, że zależy nam na dobrej kondycji Twoich finansów, dlatego każdy wniosek rozpatrujemy indywidualnie, także Twój.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
ODPOWIEDZ