Inwestowanie na giełdzie

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Awatar użytkownika
Beatris
Posty: 97
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:35

Inwestowanie na giełdzie

Post autor: Beatris »

Nie od dziś wiadomo, że podczas inwestowania na giełdzie można sporo zarobić ale tez sporo stracić. Dlatego by dobrze inwestować, warto sprawdzić notowania na giełdzie i być na bieżąco z tym co teraz się dzieje.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Inwestowanie na giełdzie

Post autor: Kochana »

Ja zauważyłam, że od jakiegoś czasu popularna stała się giełda turcja. Czy są tutaj może jakieś osoby, które zainwestowały wykupując tureckie akcje? Co Was do tego skłoniło? Jak na chwilę obecną oceniacie Waszą inwestycję - czy udało się już Wam na niej cokolwiek zarobić? Ja ostatnio myślę właśnie nad zainwestowaniem części swoich oszczędności na giełdzie i pomyślałam, że giełda turecka może być dobrym wyborem ;) Czekam więc na Wasze szczere opinie ;)
Mennica Skarbowa

Re: Inwestowanie na giełdzie

Post autor: Mennica Skarbowa »

Na pewno inwestycje w akcje są większym ryzykiem niż na przykład metale szlachetne. Natomiast jeśli szukacie możliwości zakupu również stacjonarnie złota, czy też srebra w formie monet oraz sztabek to warto zapoznać się z ofertą Mennicy Skarbowej. Posiadamy szeroki wybór, profesjonalną obsługę, jak i przystępne terminy realizacji zamówień. Z dostępem do naszych punktów stacjonarnych.
ODPOWIEDZ