Kancelaria

Polecamy kancelarie do obsługi prawnej firmy.
Awatar użytkownika
otherside
Posty: 271
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:48

Kancelaria

Post autor: otherside »

Cześć:)

Moja koleżanka potrzebuje porady prawnej i nie wiem czy możemy się udać do np. takiej kancelarii : https://jrkancelaria.pl/ ? Wiecie czy zajmują się również separacją oraz rozwodem? Jeżeli tak, to dajcie mi proszę znać, ponieważ szczerze liczę na waszą pomoc.
Awatar użytkownika
brakan
Posty: 57
Rejestracja: 27 lis 2019, 11:14

Re: Kancelaria

Post autor: brakan »

Przy takich sprawach później jest potrzebny pewnie podział majątku więc warto znać sprawdzonych notariuszy.
W moim mieście funkcjonuje kancelaria http://www.kancelarianotarialnatychy.pl/ która jest polecana przez wiele osób i nic dziwnego, bo Kami Kozina to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
Sprawdź sobie ich ofertę bo być może jest tam dokładnie to, czego szukasz :)
Awatar użytkownika
weronica
Posty: 51
Rejestracja: 01 mar 2020, 12:44

Re: Kancelaria

Post autor: weronica »

otherside pisze: ↑31 sty 2020, 18:04 Cześć:)

Moja koleżanka potrzebuje porady prawnej Wiecie czy zajmują się również separacją oraz rozwodem? Jeżeli tak, to dajcie mi proszę znać, ponieważ szczerze liczę na waszą pomoc.
Mogę polecić Ci adwokata Łukasza Węgłowskiego, on specjalizuje się w prawie rodzinnym i zajmuje się rozwodami i wszystkim co z nimi związane. Jest bardzo skuteczny i zna się na doskonale na wszelkich kruczkach prawnych które wykorzystuje jak zajdzie potrzeba
Sławomir

Re: Kancelaria

Post autor: Sławomir »

Moim zdaniem w przypadku upadłości osób prywatnych lub firm powinno sie skorzystac z pomocy specjalistów. Osobiście mogę Wam polecić upadłość konsumencka komornik, ponieważ moim zdaniem uzyskacie profesjonalną pomoc i uniknięcie niepotrzebnych wydatków związanych z sprawami sądowymi.
żuk5423259

Re: Kancelaria

Post autor: żuk5423259 »

W przypadku obsługi prawnej dla firm i przedsiębiorców przyda się radca prawny z dużym doświadczeniem i znajomością aktualnych orzeczeń. Zdecydowanie polecam tę kancelarię, ze względu na jakość usług oraz przystępne ceny.
Reszta komentarzy w tym temacie również wydaje się być przydatna, więc zachęcam do sprawdzenia.
Śnieżka

Re: Kancelaria

Post autor: Śnieżka »

To prawda. Warto szukać kancelarii specjalizującej się w danej tematyce prawnej. Mój mąż jest marynarzem i mieliśmy pewne dylematy związane z prawem międzynarodowym. Tu doskonale sprawdziła się pomoc https://www.kancelaria-gdynia.eu/prawo-morskie.html .
retrą

Re: Kancelaria

Post autor: retrą »

Czy zastanawialiście się nad usługami Kancelarii Sobczak Maciejewska Zając? Wydaje mi się, że taka pomoc byłaby zdecydowanie trafiona w dziesiątkę, szczególnie jeśli sami kompletnie nie znacie się na prawie. ja raz czy dwa korzystałam z takich usług i kompletnie nie żałuje, pełen profesjonalizm.
móranowski

Re: Kancelaria

Post autor: móranowski »

Nalezytej pomocy na tym polu udzieliła mi kancelaria https://adwokat-dymek.pl/oferta/prawo-administracyjne/ . Prawo administracyjne , bo w tym potrzebowalem pomocy, trzymalo przede mna wiele tajemnic i niejasnosci w ktorych nie chcialem popelnic. Z takim wsparciem uniknalem bledu!
łuki09

Re: Kancelaria

Post autor: łuki09 »

Gdybyście nadal nie mieli rozwiązanego problemu z kredytem frankowym, to czym prędzej trzeba zacząć działać. Profesjonalna pomoc prawna będzie potrzebna, ktoś kto zna się na tych wszystkich przepisach i zawiłościach prawnych. Moja sprawa jest od początku w bardzo dobrych rękach bo w https://cleverstep.pl/ . Cały czas jestem na bieżąco w temacie, mam swojego opiekuna, a sama umowa z nimi jest jasna i przejrzysta.
sośak3

Re: Kancelaria

Post autor: sośak3 »

Wiele kancelarii pobiera opłaty już na wczesnym etapie, kiedy jeszcze nie odzyskają żadnych pieniędzy. Polisolokaty to duży problem obecnie, większość ubezpieczycieli ma wiele potweranych spraw, jednak długo one trwają i warto skorzystać z oferty dobrej kancelarii. W Internecie są artykuły jak najlepiej zakończyć taką sprawę.
Histeria

Re: Kancelaria

Post autor: Histeria »

Mam znajomych, którzy mają problem z kredytem frankowym, to typowi frankowicze, którzy kompletnie sobie nie radzą. Banki tak wpakowali ludzi na "minę", że szok, nie dziwię się, że są tacy, którzy sobie nie radzą. Uważam jednak, że z każdej sytuacji jest wyjście i warto skontaktować się z kancelarią frankową z Poznania https://ostaszewskikredytyfrankowe.pl/
Finka

Re: Kancelaria

Post autor: Finka »

Wybór konkretnej kancelarii zależy od problemu jaki macie, jakiej dziedziny prawa dotyczy. Jeśli szukacie dobrego specjalisty od prawa samorządowego to skontaktujcie się z kancelarią, którą prowadzi pani Magdaleny Adamczewskiej - https://www.adamczewska.com.pl/. Jest ona radca prawnym i od lat specjalizuje się właśnie w tej dziedzinie prawa. Pomaga jednostkom samorządowym - gminom, powiatom, urzędom miast, w sprawnym zarządzaniu oraz wydawaniu uchwał i innych aktów prawnych . Bardzo rzeczowa, profesjonalna, z ogromną wiedzą i doświadczeniem.
ODPOWIEDZ