dobra kancelaria prawna Gdańsk

Polecamy kancelarie do obsługi prawnej firmy.
Śliwka

dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Śliwka »

Witam.

Założyłem ten temat, ponieważ mam nadzieje, że w ten sposób będę mógł znaleźć konkretne porady. Mianowicie, zależy mi na znalezieniu dobrej kancelarii z Gdańska, która miałaby doświadczenie w prowadzeniu spraw spadkowych. Możecie mi polecić kogoś sprawdzonego w tej dziedzinie?
mrówka

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: mrówka »

Niestety nie znam nikogo dobrego z Trójmiasta, którego mogłabym ci polecić, ale nie załamuj się, na pewno kogoś znajdziesz. Trzymam kciuki, żeby jak najszybciej się to zakończyło. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na wsparcie ze strony swoich bliskich, jak i mecenasa i całej kancelarii.
pimpuś

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: pimpuś »

Wiesz co, z tego co wiem, to w Gdańsku jest wiele różnych kancelarii, które mogłyby ci pomóc w tym zakresie. Niestety ja nie mogę ci nikogo polecić, bo akurat w tym temacie nie mam większej wiedzy. Mimo wszystko, trzymam kciuki, za szybkie rozwiązanie twojej sprawy.
loluś23

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: loluś23 »

Spadek nie zawsze oznacza coś miłego. Właściwie to zazwyczaj wiąże się on komplikacjami i sprawami sądowymi. Jeżeli zależy wam na naprawdę profesjonalnej kancelarii, to koniecznie zgłoście się do http://www.mindykowski.pl/ oni z pewnością pomogą ci wyjść z problemów związanych z niechcianym testamentem. Oferują pełne wsparcie, a także doradztwo na każdym etapie sprawy.
ODPOWIEDZ