Studia marketing

Jak prowadzić firmę online. Jak zbudować stronę www. Jak dotrzeć do klienta.
Awatar użytkownika
Jefrey
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2020, 13:47

Studia marketing

Post autor: Jefrey »

Jak oceniacie taki kierunek? Szukam czegos najlepiej w Krakowie badz okolicach.

telewizor 4k wikipedia
Awatar użytkownika
MariuszW
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2020, 15:15

Re: Studia marketing

Post autor: MariuszW »

Wybór ścieżki naszego kształcenia zawsze jest bardzo poważną decyzją. Musimy się przede wszystkim upewnić w jednej kwestii, czas spędzony na nauce ma przynieść tam realnie korzyści w przyszłości. Nawet dzisiaj można znaleźć wiele wpisów w internecie poruszjący problem braku pracy po zdobyciu wyższego wykształcenia. Właściwie to towarzyszy on nam ze względu na pochopne decyzje ludzi wybierających mało praktycznie kierunki studiów. W pierwszej kolejności trzeba zorientować się czy w danej branży będzie duży popyt w nadchodzących latach. Dla osób radzących sobie dobrze w sferze komputerów mam bardzo dobre wiadomości. Wszystko co związane z tą branżą będzie bardzo przyszłościowe. Jeśli chodzi o marketing to możemy liczyć na zdobycie dodatkowych kompetencji dzięki takim kierunkom jak e-marketing studia podyplomowe na WSE. Zobaczcie zresztą jak wiele firm dzisiaj działa w oparciu o e-marketing, wszystkie liczące się na rynku.
Awatar użytkownika
top
Posty: 94
Rejestracja: 15 sty 2020, 20:04

Re: Studia marketing

Post autor: top »

Takie kierunki oferują przede wszystkim uczelnie ekonomiczne, chociaż przydaje się w tym zawodzie również wiedza z zakresu socjologii oraz psychologii. Studia pr to jeden z przykładów specjalizacji na takich studiach.
Awatar użytkownika
Irmka
Posty: 8
Rejestracja: 24 cze 2020, 16:57

Re: Studia marketing

Post autor: Irmka »

Po tylu latach w branzy uważam że studia nie dały mi nic ;/ dopiero praktyka i kursy to juz był konkret ale moze teraz cos sie zmieniło

strona internetowa livebox
Awatar użytkownika
wolikowa
Posty: 42
Rejestracja: 28 maja 2020, 18:07

Re: Studia marketing

Post autor: wolikowa »

jeśli studia marketingowe nic Ci nie dały to niefajna sprawa :( może dlatego że były zbyt ogólne? wiadomo że w każdej profesji praktyka najcenniejsza, ale jednak na studiach można się podstaw nauczyć, pojęć, praktyk i tak dalej. marketing to szeroka dziedzina, wciąż badana. Dlatego ja bym poleciła specjalizaję np w neurmoarketingu: https://vizja.pl/studia-wyzsze/neuromarketing,ws67.html bo to już jest jakiś większy konkret. A same studia mega ciekawe
Awatar użytkownika
Alusia
Posty: 19
Rejestracja: 12 lip 2019, 17:56

Re: Studia marketing

Post autor: Alusia »

Tak na marginesie to czas studiów to jeden z najfajniejszych etapów w życiu - ile mam wspomnień z tamtego czasu, do których się uśmiecham teraz! A w temacie to chyba jednak w tej chwili IT i medycyna to kierunki, po których jest spora szansa na to, że nie trzeba będzie się specjalnie martwić o zatrudnienie.
Wszystkim tym, którzy rozważają w ogóle studiowanie podrzucam namiary na ten serwis: https://notatek.pl/uczelnie, który oszczędzi Wam mnóstwo czasu i pracy, a Wasze życie studenckie będzie o niebo łatwiejsze.
Pewnie niektórzy znają już Notatek.pl, bo to nie jest nowy serwis. Właśnie dzięki temu, że nie jest to nowa baza pewne jest, że jest już bardzo rozbudowana i będzie naprawdę pomocna w nauce.
Awatar użytkownika
batka
Posty: 5
Rejestracja: 23 sie 2020, 22:14

Re: Studia marketing

Post autor: batka »

Neuromarketing? Nie wiedziałam że to jest już dziedzina nauki ktorą można studiować! Fajnie że prywatne uczelnie idą z duchem czasu i zapotrzebowaniem rynku i oferują takie unikatowe kierunki. W końcu lepiej mieć jakąś specjalizację niż ogólne wykształcenie.
Łucja

Re: Studia marketing

Post autor: Łucja »

SDvfklMFK;LAEFEERQ
Awatar użytkownika
Rui
Posty: 80
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:17

Re: Studia marketing

Post autor: Rui »

Neuromarketing w AEH jest super, potwierdzam. Byłam sceptyczna, bo jakoś nie mogłam sobie wyobrazić połączenia psychologii i marketingu, ale naprawdę te dwie rzeczy są nieodzowne jeśli firma chce mieć naprawdę dobrą reklamę. I wcale takich specjalistów dużo nie ma, więc warto sie na ten kierunek wybrać póki jest zapotrzebowanie
Aniela Potocka

Re: Studia marketing

Post autor: Aniela Potocka »

Niektóre zawody wymagają stałego doskonalenia i kształcenia. Tak jest np. w przypadku nauczycieli. Nie dziwi zatem szeroki zakres szkoleń i kursów, jakie oferowane są przez różne podmioty dla pedagogów. Świetnym miejscem, w którym można skutecznie rozszerzyć swoją wiedzę i kompetencje są m.in. podmioty, takie jak Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. Warto na bieżąco poznawać ofertę takich podmiotów jak np. https://ecrklex.pl/, ponieważ to genialne źródło aktualnej wiedzy w wielu aspektach pracy dydaktycznej, pedagogicznej, jak też w kontekście prawnym działania oświaty.
salamandiks4

Re: Studia marketing

Post autor: salamandiks4 »

Od wielu lat prowadzę własny biznes i zdaje sobie sprawę z tego jak ważna jest obecnie reklama oraz odpowiedni kontakt z klientem, a Wam mogę polecić sprawdzić artykuł na stronie - https://fyvee.pl/2024/02/14/budowanie-r ... -cyfrowej/ . Z pewnością porady ze strony przydadzą się wielu z Was.
ODPOWIEDZ