najtańsze oświetlenie LED

O życiu i o biznesie.
Awatar użytkownika
Alfons-75
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2022, 11:42

najtańsze oświetlenie LED

Post autor: Alfons-75 »

Czy możecie mi polecić sklep, dostawcę lub hurtownię, która ma naprawdę najtańsze oświetlenie LED? Bardzo zależy mi na tym, żeby produkt był dostępny od ręki, żebym nie musiał czekać na niego i stać z robotą, żeby produkt dostarczony był na teren budowy i żeby ceny naprawdę były niskie. Czy znajdę coś takiego? Możecie dać namiary na jakieś sprawdzone miejsce?
xenaa

Re: najtańsze oświetlenie LED

Post autor: xenaa »

No to ja teraz szukałam czegoś dla siebie, bo oświetlenia na poddaszu musiałabym wykonać i chyba postawię na firmę Iluve.com, ponieważ jakoś najbardziej ich oferta mi się spodobała póki co. Mają lampy nowoczesne, stylowe i niedrogie nawet.
vikaa

Re: najtańsze oświetlenie LED

Post autor: vikaa »

A czy przykładowo ktoś z was ma pomysł na oświetlenie led biura ? Nie mam pojęcia jak pod tym względem urządzić swój gabinet, także liczę na wasze wsparcie. Co według was najlepiej się tutaj sprawdzi?
jarcyś

Re: najtańsze oświetlenie LED

Post autor: jarcyś »

W sumie jest to prawda i ja jeszcze jestem zdania, że również gdy chodzi o samo oświetlenie to bardzo ciekawą opcją są lampy targowe. Sam nawet całkiem niedawno miałem okazję natrafić na stronę http://taniediody.pl/ gdzie bardzo wiele cennych informacji na ten temat się dowiedziałem.
mona88

Re: najtańsze oświetlenie LED

Post autor: mona88 »

To ja przykładowo rozważam to czy nie zainstalować u siebie po prostu taśmy LED wodoszczelne . Mam kilka niebanalnych koncepcji na wykorzystanie takich taśm i wydaje mi się, że wszystko wyjdzie pięknie i będzie praktycznie... Także super..
ODPOWIEDZ