Filmy reklamowe Warszawa

O życiu i o biznesie.
Awatar użytkownika
Gracjan
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2020, 8:59

Filmy reklamowe Warszawa

Post autor: Gracjan »

Witam serdecznie! Chcę zlecić komuś doświadczonemu nakręcenie filmu reklamującego produkty sprzedawane przez moją firmę. Chyba najbardziej zainteresowała mnie oferta studia filmowego Art-Film. Możecie powiedzieć mi coś więcej na ich temat? Na przykład jak się z nimi współpracuje?
Awatar użytkownika
Maksymilian_84
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2020, 21:29

Re: Filmy reklamowe Warszawa

Post autor: Maksymilian_84 »

Szczerze uważam, że Art-Film to najlepsze studio filmowe w Warszawie. Współpraca z nimi jest bardzo owocna i naprawdę przyjemna. To zdolna ekipa z głową pełną pomysłów, ale i z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem w branży.
Awatar użytkownika
bajka
Posty: 103
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:32

Re: Filmy reklamowe Warszawa

Post autor: bajka »

A moze warto by bylo skorzystac z marketingu szeptanego ? widzialam na http://wommmarketing.pl/ ze moze to przyniesc naprawde fajne efekty - od budowania pozytywnego wizerunku marki i kontroli opinii pojawiajacych sie w sieci po docieranie do klienta, nawet lokalnie w danym miejscu :)
błysk

Re: Filmy reklamowe Warszawa

Post autor: błysk »

Można sporo wymieniać w kwestii tego, co może nam się przydać, ale na pewno od czasu do czasu każdy z nas potrzebuje dobrego fotografa. Są takie uroczystości, jakie chcemy uwieczniać, albo po prostu , zdjęcia do dowodów są nam potrzebne. Pozwólcie więc, że Wam przypomnę, że ten fotograf ślubny Zabrze ma bardzo dobre podejście. Możecie mu zaufać.
ODPOWIEDZ