Klimatyzacja stacjonarna

Jak znaleźć lokal na biuro? Gdzie szukać? Jakie warunki powinien spełniać?
Awatar użytkownika
Jagoda_86
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2020, 7:56

Klimatyzacja stacjonarna

Post autor: Jagoda_86 »

Macie jakieś doświadczenie we współpracy z firmą hgl-lasota.pl? Chcielibyśmy zlecić im zamontowanie klimatyzacji w naszej firmie. Wypada najpierw upewnić się, że warto, dlatego proszę o opinie.
Awatar użytkownika
Alojzy_68
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2020, 6:40

Re: Klimatyzacja stacjonarna

Post autor: Alojzy_68 »

Moja opinia o hgl-lasota.pl jest zdecydowanie pozytywna. Od razu wiedziałem, że zlecam montaż wentylacji profesjonalistom i nie zawiodłem się. Instalacja działa sprawnie, a panowie raz na jakiś czas pojawiają się na serwisowaniu. Polecam.
Awatar użytkownika
AnnnaW
Posty: 86
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:39

Re: Klimatyzacja stacjonarna

Post autor: AnnnaW »

Sam pomysł o montażu klimatyzacji jest jak najbardziej trafiony. W biurze jest to praktycznie obowiązkowa rzecz, także i warto zastanowić się nad klimatyzacją dla domu - ja zdecydowałam się na takie rozwiązanie. Firma https://erco-lodz.pl/ bardzo dobrze się tu sprawdziła, zaproponowali odpowiedni klimatyzator, szybko zrealizowali zlecenie i zamontowali całą instalacje. Można tu też udać się do nich w sprawie klimatyzacji dla firm, sprawdźcie sobie także ich ofertę.
jakaś

Re: Klimatyzacja stacjonarna

Post autor: jakaś »

Sam pomysł o montażu klimatyzacji jest jak najbardziej trafiony. W biurze jest to praktycznie obowiązkowa rzecz, także i warto zastanowić się nad klimatyzacją dla domu - ja zdecydowałam się na takie rozwiązanie. Firma https://house-solutions.pl/ bardzo dobrze się tu sprawdziła, zaproponowali odpowiedni sprzęt.
opiumć

Re: Klimatyzacja stacjonarna

Post autor: opiumć »

A czy ktoś z was ma klimatyzacja domu śląsk https://www.airclean.pl/oferta/klimatyzacja-domu-slask/ to jest dopiero komfort i luksus mówię Wam ! ja uwielbiam osobiście się chłodzić latem
wątejko

Re: Klimatyzacja stacjonarna

Post autor: wątejko »

Przenośny klimatyzator świetnie radzi sobie z ochłodzeniem średniej wielkości pomieszczeń, przynajmniej Cronos ma takie klimatyzatory w ofercie na https://new-electric.pl/299-klimatyzatory-i-klimatory , niedrogo a jaka poprawa jakości życia w upalne dni
Mermondł

Re: Klimatyzacja stacjonarna

Post autor: Mermondł »

Klimatyzacja jest ważna, pozwala po prostu normalnie funkcjonować. Ważny jest też serwis klimatyzacji lennox oraz innych, żeby to wszystko po prostu działało, jak należy. Wybór odpowiedniej firmy jest kluczowy, ja polecam tu kontakt z https://hvacs.pl/serwis/klimatyzacja/. Kompleksowe usługi, dobre ceny, dobra jakość
Włodek

Re: Klimatyzacja stacjonarna

Post autor: Włodek »

Jeśli poszukujesz firmy która zajmuje się montażem i serwisem klimatyzacji to korzystaj z oferty https://clima.com.pl/ Są przedstawicielem Toshiby i gwarantują najlepsze produkty w najniższej cenie. Dzięki nim będziesz mieć optymalną temperaturę w pomieszczeniu niezależnie od pogody.
Miśka_08

Re: Klimatyzacja stacjonarna

Post autor: Miśka_08 »

W kwestii montażu klimatyzacji w firmie to ja bardzo polecam usługi firmy G7pro z Krakowa: https://www.klimatyzacjaplus.pl/project ... zatory-lg/ Oferują 3 marki klimatyzatorów, co zapewnia większy wybór i lepsze dopasowanie do specyfiki danego miejsca i potrzeb użytkowników. My mamy zamontowaną w biurze klimatyzację od nich i sprawdza się super - jest nowoczesna, bezproblemowa, a przede wszystkim, efektywna. Komfort pracy jest o wiele większy niż bez niej, naprawdę polecam zainteresować się ich ofertą, bo jest godna uwagi.
Grzegorz

Re: Klimatyzacja stacjonarna

Post autor: Grzegorz »

Jak szukacie dobrego klimatyzatora do domu czy mieszkania to polecam HAORI Toshiba HVAC - https://toshiba-hvac.pl/produkt/214-haori-r32. Ma świetną wydajność, pracuje cicho, ma pokrycie tekstylne frontu, które wyposażone jest w 2 kolory (ciemno- i jasnoszary) a także umożliwia zastosowanie innych barw, dzięki czemu można świetnie dobrać kolor do wystroju wnętrza. Klimatyzator poprawia jakość powietrza (ma odpowiedni filtr oraz jonizator powietrza) i oczywiście steruje się nim wygodnie za pomocą pilota.
ODPOWIEDZ