Koszty

Który bank ma najkorzystniejszą ofertę dla przedsiębiorców? Gdzie założyć konto firmowe?
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Koszty

Post autor: Kochana »

Witajcie,
jakie macie sposoby na ograniczenie kosztów w Waszych firmach? My na przykład zdecydowaliśmy się na wdrożenie nowoczesnych systemów od firmy Primesoft, o których mowa na stronie http://www.primesoft.pl/. To była fantastyczna decyzja, bo od tej pory mnóstwo procesów w naszym przedsiębiorstwie zachodzi szybciej i sprawniej, a koszty związane z księgowością padły nam o 23% ;)
Awatar użytkownika
ora
Posty: 47
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:47

Re: Koszty

Post autor: ora »

Dla mnie rozwiązania sap są sposobem na radzenie sobie w trudnej sytuacji w firmie, ale także i rodzajem wsparcia biznesu. Myślę właśnie nad czymś takim, bo zdecydowanie łatwiej by mi się prowadziło biznes i mogłabym wyeliminować wiele błędów.
Awatar użytkownika
martaw
Posty: 125
Rejestracja: 27 maja 2019, 22:31

Re: Koszty

Post autor: martaw »

Tutaj https://citymag.pl/wysokie-koszty-silowni/ można sobie poczytać o kosztach wyposażenia siłowni. Biznes wydaje się prosty i łatwy do realizacji, ale trzeba sporo zainwestować i podejmować działania marketingowe, aby wszystko się zwróciło. Jest to ważne, aby wszystko dokładnie przemyśleć i przeanalizować. Dzięki temu unikniemy przykrych niespodzianek.
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Re: Koszty

Post autor: aleks »

Koszty w firmie można znacząco obniżyć, jest na to wiele rozwiązań. Jednym z nich jest na przykład zmiana dostawcy gazu. Ciekawą ofertę ma ta firma https://poprostuenergia.pl/gaz-dla-firmy/ Poza gazem oferują także dostawy prądu. Mam nadzieję, że ta oferta zainteresuje was równie mocno, jak mnie.
ODPOWIEDZ