Urządzenia dla gastronomii

Jak znaleźć lokal na biuro? Gdzie szukać? Jakie warunki powinien spełniać?
Awatar użytkownika
bożena1983
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2020, 19:52

Urządzenia dla gastronomii

Post autor: bożena1983 »

Czy korzystaliście może z usług firmy hgl-lasota.pl? Potrzebuję zamówić kilka urządzeń gastronomicznych na kuchnię do mojej restauracji i zastanawiam się, czy nie skontaktować się właśnie z nimi. Macie jakieś opinie?
Awatar użytkownika
lea1969
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2020, 23:55

Re: Urządzenia dla gastronomii

Post autor: lea1969 »

HGL ma szeroki wybór urządzeń gastronomicznych, a poza sprzedażą zajmuje się też ich wdrożeniem i serwisowaniem. Jestem zdania, że korzystanie z ich oferty jest opłacalne, bo to kompleksowa usługa, a poza tym możesz liczyć na fachowe podejście.
daliś

Re: Urządzenia dla gastronomii

Post autor: daliś »

Na pewno ciekawym rozwiązaniem będzie zamrażarka skrzyniowa, która przydaje się praktycznie w każdym biznesie gastronomicznym i to niezależnie od profilu działalności. Tutaj https://www.gastropuls.pl/zamrazarki-sk ... soda-pluss sobie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Urządzenia dla gastronomii

Post autor: Kochana »

A czy korzystacie czasami z wynajmu urządzeń gastronomicznych? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://wypozyczalniaekspresow.pl/saeco/, że firma ta oferuje na wynajem profesjonalne ekspresy do kawy marki Saeco. Jak sądzicie, kiedy najbardziej opłaca się z tego skorzystać?
leśko

Re: Urządzenia dla gastronomii

Post autor: leśko »

a co z wyposażeniem typu jakieś lodówki czy zmywarki? Jakie firmy są teraz topowe na rynku i jakich sprzęt opłaca się kupować??
weźcie podpowiedźcie bo muszę coś odpowiedniego dobrać, cena nie ma dla mnie jakigoś większego znaczenia, jakość się przeciez liczy
stópka

Re: Urządzenia dla gastronomii

Post autor: stópka »

leśko pisze: ↑28 mar 2021, 12:48 a co z wyposażeniem typu jakieś lodówki czy zmywarki? Jakie firmy są teraz topowe na rynku i jakich sprzęt opłaca się kupować??
weźcie podpowiedźcie bo muszę coś odpowiedniego dobrać, cena nie ma dla mnie jakigoś większego znaczenia, jakość się przeciez liczy
Leśko, dla gastronomii, kawiarni, kuchni hotelowej jest tyle super sprzętów. Wiadomo- taka np. zmywarka pracuje praktycznie na okrągło więc musi być trwała, solidna, najlepiej z opcją mniejszego zużycia wody. No to wzięliśmy zmywarkę Winterhalter i sprawdza się genialnie. Co tu mówić – polecam gorąco.
łucznik

Re: Urządzenia dla gastronomii

Post autor: łucznik »

stópka pisze: ↑28 mar 2021, 18:59
leśko pisze: ↑28 mar 2021, 12:48 a co z wyposażeniem typu jakieś lodówki czy zmywarki? Jakie firmy są teraz topowe na rynku i jakich sprzęt opłaca się kupować??
weźcie podpowiedźcie bo muszę coś odpowiedniego dobrać, cena nie ma dla mnie jakigoś większego znaczenia, jakość się przeciez liczy
Leśko, dla gastronomii, kawiarni, kuchni hotelowej jest tyle super sprzętów. Wiadomo- taka np. zmywarka pracuje praktycznie na okrągło więc musi być trwała, solidna, najlepiej z opcją mniejszego zużycia wody. No to wzięliśmy zmywarkę Winterhalter i sprawdza się genialnie. Co tu mówić – polecam gorąco.
Masz rację stópka. Zmywarka musi być solidna i z najlepszej jakości materiałów. Jak się przestawiliśmy na Winterhalter, to nie kupimy już do mycia nic innego. A wiadomo, pracuje na pełnych obrotach wiele razy w ciągu dnia więc postawiliśmy na lidera na rynku. Każdemu też będę polecać tę markę.
człowiek

Re: Urządzenia dla gastronomii

Post autor: człowiek »

Nie, akurat ich poznałem właśnie teraz. My zaopatrywaliśmy się raczej stacjonarnie, a same meble do gastronomii kupiliśmy od producenta Komat https://komat.com.pl/kontakt/ z Romanowa Dolnego. Ich oferta jest szeroka, ceny mają atrakcyjne, a meble od nich doskonale nam się sprawdzaj, są wykonane ze stali nierdzewnej, zatem są łatwe w utrzymaniu w czystości. Naprawdę warto się u nich zaopatrzyć, polecam ich serdecznie.
niechń

Re: Urządzenia dla gastronomii

Post autor: niechń »

A jeżeli jesteście zainteresowani produktami do gastronomii i mam tu na myśli suszone grzyby, to koniecznie sprawdźcie ofertę producenta SEWERYN: https://www.grzybylesne.eu/produkty/grz ... -przemyslu z Krakowa. U nich możecie kupić grzyby przez internet, są w bardzo dobrych cenach. To produkty wysokiej jakości, pachną i smakują obłędnie, zdecydowanie warto się na nie zdecydować, polecam.
maślak

Re: Urządzenia dla gastronomii

Post autor: maślak »

Powiem to samo co @łucznik, w przypadku zmywarek gastronomicznych, liderem jest faktycznie WINTERHALTER. W ich ofercie są modele zmywarek kapturowych czy podblatowych w różnych wielkościach i o różnych parametrach. Generalnie, zmywarki najwyższej klasy, wydajne, solidne i polecane przez wielu restauratorów. Warto się zapoznać z ofertą.
ODPOWIEDZ